Ekskluzywna Wizyta w Konceptach Kulinarnych | Poznań

Nowość
0.0 0 Opinii

Ekskluzywna Wizyta w Konceptach Kulinarnych | Poznań


Poznań
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Doskonałe jedzenie, niesamowita atmosfera i świetne drinki… czy trzeba mówić, o czymś więcej? Wybierz Ekskluzywną Wizytę w Konceptach Kulinarnych i wybierz się do świetnej restauracji w sercu Poznania. Poznaj miejsce, które świetnie łączy europejski standard ze słynną polską gościnnością. Restauracja mieści się w odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy, a swoich Gości zachwyca nie tylko wybornymi potrawami i napojami, ale także atmosferą, której nie można opisać słowami. The Time, Kuchnia i Wino, Cafe Młyńska, Cigar Room, Wino na Kieliszki, Twelve Coctails & Co… wyłącznie od Ciebie zależy, na co wykorzystasz swój voucher!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Wizytę w Konceptach Kulinarnych.

Jaką kwotę otrzymam do wykorzystania?
Do wykorzystania będzie 500 zł na dowolnie wybrane pozycje z menu. Voucher pozwala skorzystać ze wszystkich Konceptów Kulinarnych.

Ekskluzywna Wizyta w Konceptach Kulinarnych | Poznań to znakomity prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, pozwalający przenieść się do krainy kulinarnej rozkoszy. Wspólne wyjście do takiej restauracji w Poznaniu jest gwarancją dobrze spędzonego czasu i pysznej zabawy. Voucher do Młyńska12 otwiera przed Gośćmi zupełnie inny wymiar smakowania, atmosfery i wspomnianej zabawy. Wybierz wspaniałą kulinarną przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 120 minut.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia 500 zł do wykorzystania na całe menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Młyńska12

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.