Jazda Skuterem Elektrycznym CUX - Tydzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Skuterem Elektrycznym CUX - Tydzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz rozwiązania, które pomoże Ci szybciej załatwiać “sprawy w mieście”? Chciałbyś poznać prawdziwą motoryzacyjną innowację? Zapraszamy na Jazdę Skuterem Elektrycznym CUX przez Tydzień! Skuter zachwyca nie tylko ekologów, ale także tych, którzy są wrażliwi na motoryzacyjne piękno. Najwyższa jakość wykonania sprawia, że ten elektryczny skuter prezentuje się pięknie i wzbudza zasłużony podziw. Jego zalety to mocny silnik, zapewniający dobre przyspieszenie oraz przenośna bateria, którą można ładować poza skuterem. Jazda skuterem to czysta przyjemność i oszczędność czasu, bowiem mieści się nawet w najmniejszym miejscu parkingowym! Przetestuj jego możliwości i ciesz się wyjątkową jazdą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem skutera elektrycznego CUX, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa wynajem?
Ta oferta dotyczy wynajmu skutera na tydzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kategorii A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy “prawo o ruchu drogowym” miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Skuterem Elektrycznym CUX przez Tydzień sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla ukochanej, prezent świąteczny

Ciekawy pomysł na prezent? Coś, co wzbudzi podziw i będzie niezapomnianym przeżyciem? Jazda Skuterem Elektrycznym przez Tydzień to świetna okazja, aby “na własnej skórze” poczuć innowację, zmieniającą otaczający nas świat! Przeżycie znakomicie sprawdzi się jako podarunek dla męża lub dla taty, np. z okazji Dnia Ojca! Voucher na jazdę będzie świetnym podarunkiem z okazji urodzin lub imienin! Podaruj emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 tydzień

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.