Jazda Motorowerem Elektrycznym TS- Dzień | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Jazda Motorowerem Elektrycznym TS- Dzień | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Odważny, nietuzinkowy design...zaawansowana technologia...najwyższa jakość wykonania. Im dłużej go używasz, tym więcej zalet odkrywasz. O czym mowa? O wyjątkowym motorowerze elektrycznym TS, którego zalety poznasz, dzięki Jeździe Motorowerem Elektrycznym TS przez Dzień. Jazda tym motorowerem to czysta przyjemność, która dostarcza niezapomnianych wrażeń. Inteligentne światła led, dostosowujące się do warunków pogodowych, system hamowania jak w motocyklu wyścigowym i pojemna bateria - te czynniki sprawiają, że ten motorower cieszy się ogromną popularnością. Przetestuj jego możliwości i zostań eko!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem motoroweru elektrycznego TS, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Ta oferta dotyczy wynajmu motoroweru na dzień.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kat. A?
Nie, do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy ‘prawo o ruchu drogowym’ nie miały ukończonych 18 lat).

Jazda Skuterem Elektrycznym TS przez Dzień sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla koleżanki

Szukasz wyjątkowego prezentu dla ukochanej? A może marzysz, by zaskoczyć czymś fana motoryzacyjnych nowinek? W obu przypadkach postaw na Jazdę Motorowerem Elektrycznym TS! Wyjątkowy design i typowo “motoryzacyjne” zalety sprawiają, że jazda takim motorowerem to czysta przyjemność i świetne przeżycie! Voucher na jazdę sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będzie również świetnym pomysłem na prezent w Trójmieście, Warszawie lub Katowicach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja oraz potwierdzenie danego modelu. Obdarowany musi wyposażyć się w kask ochronny.Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca).Do prowadzenia pojazdu wystarczy dowód osobisty (dla osób, które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym miały ukończone 18 lat) lub prawo jazdy kategorii AM lub wyższe (w wypadku osób które 1 stycznia 2013, kiedy wyszła nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym nie miały ukończonych 18 lat). Osoba obdarowana odbiera i zdaje pojazd w salonie w godzinach jego otwarcia.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.