JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Mitsubishi Lancer (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

Jazda Mitsubishi Lancer (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.

419 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
419 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Chcesz przeżyć niecodzienną motoryzacyjną przygodę? Każdy fan motoryzacji powinien być zachwycony możliwością jazdy starym modelem słynnego auta – Ty właśnie stoisz przed taką okazją. Masz okazję przejechać, aż trzy okrążenia po torze Mitsubishi Lancerem – japońskim autem produkowanym od 1972 roku. To niecodzienna możliwość ponieważ, o ile dawne modele europejskich i amerykańskich producentów są nieźle dostępne w Europie, o tyle oldschoolowe auta z Dalekiego Wschodu posiadają tylko bardzo nieliczni kolekcjonerzy. Przetestuj możliwości tej maszyny!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Mitsubishi Lancer sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent dla taty.

Na pewno nie pierwszy raz stoisz przed dylematem dotyczącym tego, jaki oryginalny prezent dla niego wybrać, aby nie zrujnować swojego portfela, a jednocześnie zapewnić obdarowanemu facetowi świetną zabawę. Motoprezent może być odpowiedzią na Twój problem, ponieważ Jazda Mitsubishi Lancerem to oryginalny podarunek, a jego cena w stosunku do przeżyć jakie gwarantuje jest niemal okazyjna.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacji dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Karol Lerch

Najlepszy prezent jaki w życiu dostałem! Myślę że zdecyduję się jeszcze kupić taki sam dla siebie :D mitsubishi evolution, którym miałem okazję jezdzić to była prawdziwa przyjemność! Dzięki! ;)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.