(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Chevroletem Camaro (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Promocja
5.0 2 Opinii

Jazda Chevroletem Camaro (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków i inne...
1 os.
Voucher ważny do: 2025-07-16
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

869,00 zł

869,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Ile samochodów, które przeszły do historii jako ikony popkultury potrafisz wymienić? Na pewno na pierwszym miejscu musiałby się znaleźć ponad pięćdziesięcioletni model Chevroleta Camaro. To auto, dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi do dzisiaj przez wielu fanów motoryzacji odbierane jest jako kultowe. Stoisz przed możliwością przejechania się nim osobiście. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny termin i stawisz się na torze. Nie czekaj!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Chevroletem Camaro (3 okrążenia) | Wiele Lokalizacji  to wymarzony prezent dla każdego faceta. Mężczyźni, nawet Ci, którzy nie są wielkimi fanami motoryzacji, zawsze docenią możliwość przejażdżki kultowym autem. Co więcej, taki podarunek najpewniej zachwyciłby również większość kobiet, ponieważ ten model auta stał się już ikoną popkultury, a uczucia jakie towarzyszy jego prowadzeniu nie da się porównać do niczego innego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków i inne...

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 3 okrążeń po pętli toru.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez. Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 2 Opinii

Tomasz K.

Super prezent od Mojej Córci na 50 urodziny.

Winc L.

Wszystko super ale przejazd bardzo szybko minął (3 okrążenia daje odczucie 5 sekund na torze)

Piotr Buchacz

Świetnie zorganizowana impreza. Wszystko dobrze przygotowane, pełna informacja na każdym etapie. Miły, kompetentny personel. Polecam wszystkim.

Zobacz inne propozycje