Jazda McLaren 650S (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

999 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy sądzisz, że Twoje zdolności prowadzenia samochodów są wystarczające, aby zasiąść za kierownicą sportowego auta? Zamiast się nad tym zastanawiać, po prostu to sprawdź. Stoisz przed możliwością jazdy po torze wyścigowym McLarenem 650S – samochodem, który dzięki swojej lekkości i niebywałej mocy osiąga prędkość nawet 333 km/h. Jazda taką maszyną, to niezapomniane przeżycie dla każdego fana motoryzacji i wielbiciela ekstremalnych wrażeń. Doświadczenia towarzyszące Ci podczas jazdy, będziesz wspominać przez wiele lat. Zarezerwuj najbliższy termin i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda McLaren 650S sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent dla taty.

Jazda McLarenem 650S to ekstremalny prezent, który będzie niczym spełnienie dziecięcych marzeń każdego faceta. Który z mężczyzn nie śnił kiedyś o tym, aby zostać kierowcą wyścigowym. Twój podarunek, może mu pomóc w realizacji fantazji z dzieciństwa. Niezależnie czy chcesz kupić prezent dla męża, czy dla ojca – ten voucher sprawdzi się wyśmienicie.


Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.