(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności
5.0 4 Opinii

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..
1 os.
Voucher ważny do: 2025-05-23
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

579,00 zł

579,00 zł

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Chcesz przeżyć wyjątkową motoryzacyjną przygodę na torze? Właśnie stoisz przed możliwością realizacji marzenia większości fanów starych samochodów. Dwa kultowe auta i dwa okrążenia – Chevrolet Camaro vs Ford Mustang – taki pojedynek kultowych modeli będzie dla Ciebie niczym podróż w czasie. Wybierz się na tor i przetestuj maszyny, którymi od pięćdziesięciu lat zachwyca się cały zachód. Przygotuj się na oldschoolową jazdę!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (2 okrążenia) | Wiele Lokalizacji to prezent dla faceta, który będzie spełnieniem jego marzeń. Jeszcze niedawno taka przygoda byłaby dla mężczyzny tylko nierealną fantazją. Wręczając mu voucher na prezent tego typu, wprawisz go w euforię, której żaden inny podarunek nie zagwarantuje.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków i inne..

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru, po jednym każdym z aut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.5.0 4 Opinii

Damian G.

Świetna atmosfera, bardzo miła obsługa wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszym harmonogramem. Niesamowite przeżycia bardzo polecam

Łukasz Jaśkiewicz

Świetna impreza. Można nie tylko poprowadzić wymarzone samochody ale tak że porobić sobie zdjęcia w parku maszyn. Wspaniała atmosfera, profesjonalni instruktorzy którzy podpowiedzą jak prowadzić auto, żeby mieć jak najwięcej frajdy z jazdy. Jedyna rzecz do poprawy to to żeby osobie która wywołuje numery startowe dać jakiś megafon, bo przy hałasie ruszających samochodów trzeba stać naprawdę blisko żeby usłyszeć wywoływany numer. Wrażenia z jady niezapomniane.Polecam dokupienie drugiego okrążenia danym samochodem lub jedno wcześniej przejechać przed swoim wymarzonym. Przy drugim okrążeniu już wiemy jak się zachować i mamy więcej zabawy. Do zobaczenia!

Mateusz Justyniak

Niesamowite przeżycie. Tak wiele pięknych, sportowych aut to jeszcze nie widziałem. Super atmosfera, mili ludzie, polecam każdemu spróbować, emocje po przejeździe nie do opisania.

Artur Piwowarczuk

Wrażenia niesamowite. Prezent genialny. Fantastyczne samochody i uprzejmi, doświadczeni Panowie "Piloci". Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy, Katarzyna i Artur

Michał Cwalina

Organizacja na wysokim poziomie, tak trzymać!

Zobacz inne propozycje