Lekcja Squasha dla dzieci i młodzieży | Warszawa

0.0 0 Opinii

Lekcja Squasha dla dzieci i młodzieży | Warszawa


Oferta niedostępna
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Ze sportem, jak i z każdą pasją, sprawa jest prosta - im szybciej zaczniecie trenować, tym szybciej zobaczycie efekty! Jeżeli zawsze chcieliście zobaczyć na czym polega squash, to teraz macie okazję spróbować! Zapraszamy na Indywidualną Lekcję Squasha dla dzieci i młodzieży Wejdźcie na specjalnie przygotowany kort i przekonajcie się, na czym polega słynna zabawa. Doświadczony instruktor pokaże Wam w jaki sposób korzystać z wyposażenia oraz na czym polegają zasady gry. Następnie przejdziecie do części praktycznej! Sprawdźcie ile radości da Wam sportowa rywalizacja. Kto wie, może będzie to początek przygody na całe życie? Międzynarodowe turnieje i smak zwycięstwa czekają na na wytrwałych!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje indywidualną lekcję squasha dla maksymalnie trójki dzieci.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lekcji squasha, w skład przeżycia wchodzi jeszcze, wynajem kortu i niezbędnego sprzętu. Każdy z uczestników ma zapewnione napoje chłodzące.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Indywidualna Lekcja Squasha dla dzieci i młodzieży potrwa około godzinę.

Indywidualna Lekcja Squasha to ciekawy upominek, który pozwoli Ci zaszczepić pasję w swoim dziecku. Hobby to niebanalny podarunek dla każdego człowieka! To nie tylko rozrywka, lecz także sposób na życie. Postaw na voucher na prezent i ciesz się radością swoich najbliższych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Po grze obdarowani otrzymają wybrany przez siebie napój. W ramach prezentu uczestnicy mają zapewniony cały sprzęt oraz wynajem kortu. W lekcji może wziąć udział maksymalnie trójka dzieci.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Squash Odlewnicza7

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.