Poznaj Squasha dla Dwojga | Szczecin

0.0 0 Opinie

Poznaj Squasha dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

186,99 zł

186,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie spędzać razem czas? Poświęćcie go na wspólną rozrywkę i wybierzcie się na Squasha dla Dwojga w Szczecinie. Przekonajcie się na własnej skórze, dlaczego ten sport zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. To intensywny trening, angażujący wszystkie partie ciała, dzięki czemu poprawi się Wasza koordynacja ruchowa i ogólna sprawność fizyczna. Obniżycie ciśnienie krwi i dotlenicie swoje organizmy, a to wpłynie pozytywnie na stan Waszego zdrowia. Co najważniejsze, to nie tylko świetna zabawa, lecz także idealny sposób na wspaniały relaks. Skupienie i konieczność ciągłej koncentracji na grze pozwoli Wam na oderwanie się od codziennych obowiązków i zapomnienie o problemach. Sprawdźcie sami i cieszcie się tymi cudownymi chwilami we dwoje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę gry w squasha z profesjonalnym instruktorem, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa lekcja?
Gra w squasha potrwa godzinę.

A po grze...
Skorzystajcie z sesji w gorącej saunie, wypełnionej aromatycznymi olejkami.

Poznaj Squasha dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla małżeństwa, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

 
Nieuchronnie zbliża się Rocznica Ślubu, Urodziny, Imieniny lub inna uroczystość ważna dla Waszego związku? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia - Poznaj Squasha dla Dwojga w Szczecinie! To trening pod okiem doświadczonego instruktora, który zwiększy dynamikę na korcie oraz zapewni satysfakcję ze wspólnej gry. Co więcej, to idealny pomysł na prezent, po którym bez wyrzutów sumienia będziecie mogli oddać się rozkoszy podniebienia podczas wspólnej kolacji.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher obejmuje godzinną naukę gry w squasha z instruktorem, niezbędny sprzęt do gry oraz sesję w gorącej saunie, wypełnionej aromatycznymi olejkami gratis. Dwie dostępne lokalizacje: Squash Zone Club (Al. Bohaterów Warszawy 40, Szczecin) lub Sportfit Ekko Squash & Fitness (ul. Struga 15, Szczecin).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Squash Zone Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Eduardo Gonzalez

Fantastyczna sprawa. Fajne miejsce, spoko ludzie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.