Lekcja Squasha dla Najmłodszych | Szczecin

0.0 0 Opinie

Lekcja Squasha dla Najmłodszych | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

133,99 zł

133,99 zł

O prezencie

Jeśli Twoje dziecko jest energiczne i ruchliwe, Lekcja Squasha dla Najmłodszych w Szczecinie będzie idealnym sposobem na spędzenie czasu wolnego. Profesjonalny instruktor poprowadzi grę tak, by Twoja pociecha oprócz sportowego rozwoju, miała frajdę z rozgrywek i nie zniechęciła się do aktywności fizycznej. Co więcej, trening dopasowany jest do poziomu umiejętności oraz wieku uczestnika. Wspaniałym dopełnieniem tego sportu będą różne, kolorowe pomoce dydaktyczne, które sprawią, że mimo wielu ćwiczeń, sesja będzie niezapomnianą zabawą. Zapewnij dziecku oryginalną rozrywkę, którą zapamięta na długo i ciesz się jego radością bez końca! Kto wie, być może squash okaże się jego przyszłą pasją na całe życie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę gry w squasha dla dziecka.

Ile czasu potrwa lekcja?
Lekcja potrwa godzinę.

Czy oprócz nauki gry w squasha, dziecko otrzyma coś jeszcze?
Tak, po grze istnieje możliwość skorzystania z gorącej sauny, wypełnionej armoatycznymi olejkami, która pomoże zregenrować siły.

Lekcja Squasha dla Najmłodszych sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent dla nastolatki, prezent na Dzień Dziecka

 
Szukasz pomysłu na prezent dla Dziecka? Podaruj mu przeżycie, które zapewni mu nie lada rozrywkę. Lekcja Squasha dla Najmłodszych to doskonałe rozwiązanie! Otóż Squash to jedna z najpopularniejszych form aktywności, która sprawdzi się na każdą okazję! Nieważne, czy to upominek na Urodziny, Imieniny, Święta, czy też bez okazji - z pewnością zachwyci każdego miłośnika sportu. Ciesz się radością ze swoją pociechą i zmień jej marzenia na wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher obejmuje godzinną naukę gry w squasha z instruktorem, niezbędny sprzęt do gry oraz sesję w gorącej saunie, wypełnionej aromatycznymi olejkami gratis. Dwie dostępne lokalizacje: Squash Zone Club (Al. Bohaterów Warszawy 40, Szczecin) lub Sportfit Ekko Squash & Fitness (ul. Struga 15, Szczecin).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Squash Zone Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.