Co-Drive Nissan GTR (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Co-Drive Nissan GTR (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Przed Tobą Nissan GT-R, następca słynnego modelu Skyline GT-R. Maszyna, która w roku 2009 otrzymała prestiżowy tytuł World Performance Car of the Year. Przebłysk geniuszu japońskich inżynierów oraz profesjonalny kierowca i tor czekają na Ciebie! Usiądź na fotelu pasażera i przekonaj się, ile adrenaliny i emocji zapewni Ci ta niesamowita maszyna. Potężny silnik V8 skrywający aż 485 koni mechanicznych dostarcza piorunujące przyspieszenie, które będziesz wspominać jeszcze przez długi czas po zejściu z toru. Poczuj sportową duszę nissana i przygotuj się na niecodzienną jazdę!

Na czym polega Co-drive?
Co-drive oznacza, że uczestnik odbywa jazdę w fotelu pasażera, a możliwości samochodu prezentuje doświadczony instruktor.

W jakich dniach realizowane są jazdy?
Jazdy odbywają się z góry ustalonych terminach w sezonie od kwietnia do października.

W jakich godzinach odbywają się jazdy?
Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed eventem.

Czy jeżdżą tam też inni ludzie?
Podczas eventu na torze przebywają również inni uczestnicy.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą. Zmiany można dokonać tylko raz.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Nie ma minimalnego wieku. Jedynym ograniczeniem jest wzrost - minimum 150 cm. W przypadku niższych osób możliwe jest użycie podkładki na siedzenie. Ostateczną decyzję podejmuje wykonawca.

Co-Drive Nissan GTR (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji to pomysłowy prezent dla każdego faceta, który uwielbia motoryzację. Jeżeli chcesz znaleźć ciekawy prezent dla mężczyzny to nie musisz szukać dalej! Wystarczy, że otworzysz nasz katalog marzeń i wybierzesz super prezent z naszej oferty. Niezależnie od tego czy będzie to prezent na urodziny, Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca to z pewnością będzie zadowolony!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje jedno okrążenie (około 2 km) w fotelu pasażera. Samochód prowadzi wykwalifikowany instruktor. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez wykonawcę terminach. Wymagana akceptacja regulaminu wykonawcy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.

 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pakiety Motoryzacyjne

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.