Błotny Rytuał Rasoul dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (3)
Poznań
2 os.

150 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Skóra pełni wiele ważnych dla organizmu funkcji, a mimo to łatwo zapomnieć o dbaniu o nią w odpowiedni sposób. Przy braku pielęgnacji może dojść do pogorszenia się jej wyglądu. Da się jednak temu zapobiec, a nawet sprawić, że skóra zacznie wyglądać jeszcze lepiej. Błotny Rytuał Rasoul dla Dwojga pozwoli Tobie i wybranej przez Ciebie osobie na prawdziwą regenerację. W czasie jego trwania skóra zostanie wymasowana kilkoma rodzajami błota różniącymi się od siebie kolorami i uziarnieniem. Później przyjdzie czas na żywioł powietrza. Nadejdzie on z pomocą Waszej skórze w postaci kąpieli w wilgotnym, gorącym powietrzu. Dzięki niej usunięciu ulegną obumarłe komórki naskórka, a wzmocniona zostanie tkanka podskórna. To alternatywny i skuteczny sposób dbania o swoją skórę.

 

Prezent obejmuje:

  • Masaż błotny kilkoma rodzajami błota,
  • Kąpiel w wilgotnym powietrzu,
  • Pozytywny wpływ na wygląd Twojej skóry.

Jeżeli to, czego potrzebujesz to prezent na Święta dla kobiety, to Twoje poszukiwania dobiegłby końca. Błotny Rytuał dla Dwojga to z pewnością nietypowy prezent, który zainteresuje obdarowaną. Dobrze nada się także na inne okazje, może zostać podarowany na przykład jako upominek na Walentynki lub Rocznicę Ślubu. Każda osoba, która otrzyma voucher prezentowy na ten rytuał, z pewnością doceni to, że może poprawić wygląd swojej skóry. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to pomysłowy prezent na każdą okazję!


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest masażem błotem o różnych barwach i uziarnieniu i kąpieli w wilgotnym gorącym powietrzu. Ceremonia pozytywnie wpływa na napięcie mięśni i przemiany materii. To okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.