(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Azjatycka Uczta | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Azjatycka Uczta | Wiele Lokalizacji


19+ miast (Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Legnica, Łódź, Pabianice, Piotrków, Trybunalski, Płock, Poznań, Radomsko, Sieradz, Szczecin, Toruń, Wieliczka, Wrocław, Zgierz)
2-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Azjatycka Uczta, 25+ lokalizacji - Sushi Kushi

Japońska kuchnia posiada miliony zwolenników na całym świecie. Nic dziwnego - łączy w sobie bogactwo smaku i aromatu, a dodatkowo uznawana jest za bardzo zdrową. Przekonajcie się, skąd wzięła się jej popularność, wybierając Azjatycką Ucztę, która odbywa się w jednym z ponad dwudziestu pięciu lokali! Do wykorzystania otrzymacie 250 zł, które możecie swobodnie wykorzystać na dowolnie wybrane potrawy z menu restauracji. Wybierzcie to, na co macie ochotę i rozkoszujcie się wyborną ucztą!

Azjatycka Uczta - informacje

Czy mogę udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher należy najpierw wymienić na kod przeznaczony do Sushi Kushi.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Azjatyckę Ucztę. Przeżycie rekomendowane jest dla dwóch, trzech lub czterech osób.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymacie 250 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane potrawy z menu restauracji (bez napojów).

Azjatycka Uczta - Voucher na prezent

Azjatycka Uczta to wyjątkowa okazja, by spełnić kulinarne marzenia i wyruszyć na spotkanie ze smaczną przygodą. Voucher kapitalnie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdego, kto chciały wybrać się w kulinarną podróż po Kraju Kwitnącej Wiśni. Jest to uniwersalny podarunek, pozwalający rozkoszować się doskonałymi potrawami - w końcu każdy z nas ma czasem ochotę na coś dobrego. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

19+ miast (Bydgoszcz, Częstochowa, Kraków, Legnica, Łódź, Pabianice, Piotrków, Trybunalski, Płock, Poznań, Radomsko, Sieradz, Szczecin, Toruń, Wieliczka, Wrocław, Zgierz)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Nie ogranicza Was czas.

Uczestnicy

2-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia 250 zł do wykorzystania na dowolnie wybrane potrawy z menu restauracji (bez napojów). Voucher należy najpierw wymienić na kod przeznaczony do Sushi Kushi. Niektóre restauracje nie posiadają stolików i umożliwiają realizację wyłącznie w opcji na wynos lub z odbiorem osobistym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SUSHI KUSHI

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.