(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Maxi Fun

Odwiedź rodzinne centrum rozrywki Maxi Fun i spędź z bliskimi chwile wypełnione fantastyczną zabawą. Maxi Fun Swarzędz to idealne miejsce dla dzieci i rodziców, którzy szukają pomysłu na aktywne popołudnie. W Maxi Fun czekają na Was różnorodne pokoje tematyczne, które pobudzą Waszą kreatywność i przyniosą wiele radości całej rodzinie. Odkryj świat prawdziwej zabawy i zobacz wraz z dzieckiem, jak budować konstrukcje z klocków, malować lub przygotować spektakl teatralny. W Maxi Fun Swarzędz Plac Zabaw znajdziesz mnóstwo sposobów na spędzanie wolnego czasu. Do dzieła!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Maxi Fun, Swarzędz – moc niesamowitych atrakcji

Maxi Fun to powierzchnia ponad 1.300 m2, w której czekają na Was wyjątkowe atrakcje! Wielopoziomowy plac zabaw wyposażony w labirynty, zjeżdżalnie, pochylnie, tyrolki, trampoliny i wiele innych to miejsce, które wywoła szczery uśmiech na twarzy Twojego dziecka. W Maxi Fun Swarzędz odkryjecie również niesamowite pokoje tematyczne, w których Twoje dziecko pozna prawdziwych superbohaterów i zobaczy, jak działa multimedialna podłoga, pośpiewa, potańczy, namaluje coś wyjątkowego, zbuduje oryginalne budowle z klocków lego i nie tylko. Maxi Fun to przestrzeń, która kryje w sobie wiele tajemnic. Wystarczy je odkryć!

Zabawa w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka

Maxi Fun to kryty plac zabaw, który oferuje niesamowite atrakcje dla dzieci już od 1 roku życia i sprawdzi się jako pomysł na rodzinne popołudnie pełne wrażeń. W ramach przeżycia czeka Was wstęp do różnych zakamarków centrum, a otrzymane przed wejściem żetony będziecie mogli wykorzystać w automatach z grami zręcznościowymi. Pokoje dopasowane są do dzieci w różnym wieku, dlatego każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Spędź z dzieckiem chwile pełne kreatywności i odkryjcie wspólnie to, co do zaoferowania mają magiczni superbohaterowie. Maxi Fun Swarzędz to miejsce, w którym zabawa gra pierwsze skrzypce. Pora na rodzinną rozrywkę i mnóstwo śmiechu.

Maxi Fun Swarzędz Plac Zabaw – pokoje tematyczne

Każdy pokój tematyczny w Maxi Fun Swarzędz ma swojego opiekuna – superbohatera. Kucynka – w tym pokoju poćwiczysz jogę, potańczysz i przekonasz się, jak działa podłoga multimedialna. Fernando – to pokój dla prawdziwych twórców, w którym na odwiedzających czeka malowanie i wspaniałe gry. Orlando to przestrzeń, w której dzieci pobudzą swoją kreatywność i zbudują niesamowite konstrukcje z klocków lego. A to nie wszystko! Zabierz ze sobą najmłodszych członków rodziny i wspólnie przekonajcie się, co jeszcze czeka Was w Maxi Fun. To miejsce dla miłośników odkrywania, w którym na pewno spędzicie wyjątkowe chwile.

Maxi Fun – odkryj magię zabawy

Odwiedź Maxi Fun z bliskimi i ciesz się chwilami pełnymi radości. Maxi Fun Swarzędz to miejsce, w którym czekają na Was doskonałe atrakcje i przyjazna atmosfera. Wizyta w Maxi Fun to okazja, aby spędzić kreatywnie czas z dziećmi i pokazać im, że zabawa poza domem to prawdziwy fun. Pora na dawkę pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy!