Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka | Swarzędz

Nowość
0.0 0 Opinii

Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka | Swarzędz


Poznań (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,99 zł

259,99 zł

O prezencie

Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka, Swarzędz - Maxi Fun

Wyjątkowe miejsce, w którym zabawa nigdy się nudzi. Miejsce, gdzie nie tylko spotkasz inne dzieci, ale także odnajdziesz wiele sposobów na zabawę. Dzięki Karnetowi na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka w Swarzędzu czeka Cię aż 10 godzin niezapomnianej rozrywki, którą możesz dopasować do swoich potrzeb. Różne pokoje tematyczne pozwolą Ci odkrywać zupełnie nowe sposoby rozrywki. Załóż antypoślizgowe skarpety, które otrzymasz przy wejściu i chwyć żetony, dzięki którym zagrasz w gry zręcznościowe, a następnie… czas na Twoją zabawę marzeń!

Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka w Swarzędzu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednego dziecka. Pełnoletni opiekun może wejść z dzieckiem za darmo.

Ile wejść obejmuje Karnet?
Karnet umożliwia spędzenie 10 godzin w Rodzinnym Centrum Rozrywki. Liczba godzin może być wykorzystana wielorazowo, w dowolnej, pełnej ilości, tzn. jednego dnia może wykorzystać np. 2 godziny, a kolejnego 1 godzinę i tak aż do uzyskania 10 godzin.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Karnet zapewnia zabawę w krytym parku rozrywki (10 godzin), skarpetki antypoślizgowe oraz 3 żetony, które można wykorzystać na grę na automatach zręcznościowych.

Jaki jest minimalny wiek dziecka?
Przeżycie przeznaczone jest dla dzieci od 1 roku życia. Tematyczne pokoje dopasowane są do dzieci w różnym wieku.

Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka - Voucher na prezent

Karnet na Zabawę w Rodzinnym Centrum Rozrywki dla Dziecka w Swarzędzu to wyjątkowa okazja, by spełnić marzenia dziecka, serwując mu ogromną porcję rozrywki, zabawy, emocji i kontaktu z rówieśnikami. Voucher kapitalnie sprawdzi się jako prezent na każdą okazję i spodoba się niemal każdemu dziecku - centrum rozrywki to gwarancja świetnej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

10 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wstęp zapewnia zabawę w krytym parku rozrywki (10 godzin), skarpetki antypoślizgowe oraz 3 żetony, które można wykorzystać na grę na automatach zręcznościowych. Liczba godzin może być wykorzystana wielorazowo, w dowolnej, pełnej ilości, tzn. jednego dnia może wykorzystać np. 2 godziny, a kolejnego 1 godzinę i tak aż do uzyskania 10 godzin. Przeżycie przeznaczone jest dla dzieci od 1 roku życia. Tematyczne pokoje dopasowane są do dzieci w różnym wieku. Pełnoletni opiekun może wejść z dzieckiem za darmo.


Sprawdź na mapie


Realizacja

MaxiFun

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje