Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Restauracja Klimaty Południa

Klimaty Południa to owoc wieloletnich doświadczeń winnych i kulinarnych, zdobytych w trakcie licznych podróży. To realizacja marzenia o stworzeniu wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa. Chcieliśmy stworzyć magiczne miejsce dla miłośników wina. W Klimatach Południa łączymy przyjazną, rodzinną atmosferę ze smacznym jedzeniem i wyjątkowymi winami. Oferujemy naszym gościom dania, które sami chcielibyśmy jeść codziennie oraz wina, które sami chcielibyśmy pić przy każdej okazji. Wszystkie dania przygotowujemy sami, nie używając półproduktów i dodatków chemicznych. Każde spotkanie z nami jest wyjątkowe!
Szukaj po kategorii

Klimaty Południa – z pasji do podróży

Klimaty Południa powstały z pasji do podróży, dzięki którym twórczyni restauracji pokochała śródziemnomorskie smaki i doskonałe wino. W krakowskiej restauracji zjesz zdrowo oraz skosztujesz dań pełnych wyrazu, przypraw, ziół i owoców morza. To miejsce, w którym podawane są potrawy najwyżej jakości. Każde z dań zachwyci Cię swoimi charakterem i wyjątkowością. Klimaty Południa to miejsce idealne na randkę, spotkanie z przyjacielem albo z mamą. Klimatyczny wystrój, aromatyczne potrawy i wyselekcjonowane wino. Przekonaj się, na czym polega prawdziwa śródziemnomorska kuchnia i ciesz się jedyną w swoim rodzaju kulinarną podróżą pełną wyjątkowych smaków i składników. Czas na prawdziwą ucztę!

Poznaj Klimaty Południa – kolacja w śródziemnomorskim charakterze

Jesteś miłośnikiem owoców morza, ziół i świeżych warzyw? Kolacja w Klimatach Południa w Krakowie to idealny pomysł, aby spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie bliskiej Ci osoby. W ramach przeżycia restauracja przygotowała specjalne menu pod ofertę, z którego będziesz mógł wybrać, cokolwiek zechcesz. Przystawka, danie główne, deser i lampka wina. Brzmi wspaniale, prawda? Przetestuj śródziemnomorskie smaki albo przyjdź na degustację wyjątkowych win z krajów basenu Morza Śródziemnego i poznaj ten alkohol z zupełnie nowej perspektywy. Klimaty Południa to miejsce idealne dla Ciebie i Twoich bliskich!

Kuchnia Śródziemnomorska

Czy wiesz, że kuchnia śródziemnomorska to połączenie tradycji kulinarnych obszaru Morza Śródziemnego, czyli aż 21 państw przylegających do tego akwenu wodnego? Mimo różnic kulturowych kuchnia ta wykazuje szereg cech wspólnych. U jej podstaw leży klimat, położenie geograficzne i wspólna historia, które ukształtowały grupę produktów będących jej wizytówką. W kuchni śródziemnomorskiej królują warzywa, zioła oraz owoce morza i oliwa, która jest jednym z najpopularniejszych produktów tego regionu. Kuchnia śródziemnomorska to także regionalizm i indywidualizm, którym wyróżniają się poszczególne obszary państw leżących w basenie tego morza. Warto zwrócić uwagę, że u styku Morza Śródziemnego leżą nie tylko europejskie kraje, ale także państwa Afryki i Azji. To czyni kuchnię śródziemnomorską naprawdę wyjątkową. Klimaty Południa Kraków specjalizują się także w takich potrawach!

Klimaty Południa w Krakowie: pełne smaku i aromatu

Odwiedź Klimaty Południa Kraków - znakomitą restaurację, w której skosztujesz potraw pełnych śródziemnomorskiego charakteru. Niezwykła kuchnia pełna wielu cech wspólnych, ale i różnic, to coś, co idealnie sprawdzi się dla miłośników różnorodnych smaków. Kolacja z ukochaną osobą, spotkanie z mamą albo wyjście z przyjacielem. Przyjdź do Klimatów Południa i ciesz się świeżością oraz aromatem podawanych tam dań. To miejsce idealne dla wszystkich miłośników jedzenia, którzy nie boją się nowych smaków albo są zaprzyjaźnieni z kuchnią śródziemnomorską już od dawna! Odkryj Klimaty Południa w Krakowie i przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od kulinarnej przygody!