(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Fort Jump

Aktywny odpoczynek od codzienności, który gwarantuje ogromną dawkę endorfin? Fort Jump w Zamościu sprawdzi się dla Ciebie idealnie! To właśnie tutaj doświadczysz fenomenalnej zabawy, podczas której będzie Ci towarzyszył uśmiech od ucha do ucha! Ten wyjątkowy park trampolin spełni Twoje największe oczekiwania, a przy tym połączysz sport z rozrywką. Solo, randka, a może wypad ze znajomymi lub rodziną? W Fort Jump jest to jak najbardziej możliwe! Wskocz do świata trampolin i dostarcz sobie niezapomnianych wrażeń!
Szukaj po kategorii

Fort Jump, Zamość - odkryj skoczną zabawę!

Fort Jump w Zamościu to miejsce, w którym możesz w aktywny sposób spędzić wolny czas, a przy tym odetchnąć od codzienności. Jest to park trampolin, który łączy pokolenia dzięki uniwersalnej zabawie. Fort Jump, Zamość to powierzchnia 1200 m2, podzielona na 11 stref trampolinowych. Łącznie to aż 3240 sprężyn i 140 materacy. Fort Jump to obiekt zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a całość została tak zaprojektowana, żeby całe rodziny mogły korzystać z różnych atrakcji. Na miejscu czekają różne atrakcje: zjeżdżalnia tubingowa z tyrolką, airbag, arena do gier zespołowych, cardio wall, klasyczne trampoliny, ale to nie wszystko! Fort Jump w Zamościu podczas realizacji Vouchera z pewnością Cię nie zawiedzie. Będziesz pod opieką pomocnego zespołu, który chętnie udzieli wskazówek. Pamiętaj o rozgrzewce przed rozpoczęciem skakania. To co? Gotowy/a? Fort Jump, Zamość zaprasza do niesamowitej zabawy!

Fort Jump w Zamościu - pora na uśmiech od ucha do ucha!

Zabawa dla każdego, niezależnie od wieku i płci. Czy to w ogóle możliwe? Odpowiadamy: TAK! W tym celu zapraszamy do parku trampolin! Fort Jump w Zamościu posiada wiele propozycji, wśród których znajdziesz coś dla siebie. Możesz wybierać z propozycji zarówno dla jednej osoby, jak i dla dwóch, ale to nie wszystko. Vouchery dostepne są na dwie opcje czasowe – 65 i 125 minut. Fort Jump zaprasza dzieci już od 3 roku życia! Jest to świetne miejsce, w którym można poćwiczyć swoje umiejętności, poprawić motorykę ciała czy nauczyć się nowych sztuczek. W ramach przeżycia otrzymasz parę antypoślizgowych skarpetek, dzięki którym zyskasz lepszą przyczepność do trampolin i cała zabawa będzie bezpieczniejsza. Zdobądź się na aktywne spędzenie wolnego czasu, które przyniesie Ci ogromną porcję endorfin! Pozwól sobie na niesamowitą zabawę w Fort Jump, Zamość!

Czy wiesz, że…

Podczas godzinnej zabawy w parku trampolin można spalić średnio 700 kalorii. Intensywne skakanie, z dużą ilością akrobacji itd. pozwala z kolei spalić nawet 1000 kalorii! Wszystko oczywiście zależy od tego, jak intensywnie będziesz skakać. Znaczenie ma też Twoja waga, wiek czy szybkość metabolizmu. Odwiedź Fort Jump i zobacz, jak niepozorna zabawa w parku trampolin, może okazać się świetnym treningiem!

Fort Jump - Voucher jako gwarancja endorfin!

Fort Jump w Zamościu to miejsce pełne dobrej zabawy, gdzie można zacieśnić więzi z bliskimi i nie tylko. Możesz wybrać się tu na przygodę solo, bądź z bliską Ci osobą, dzięki czemu zbudujecie wspólne wspomnienia! Zabawa w Parku Trampolin to znakomita okazja, by odpocząć od codzienności i dać “upust” swoim emocjom. Fort Jump sprawdzi się zarówno dla niej, jak i dla niego, niezależnie od wieku! Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste i wybierz Voucher do Fort Jump, Zamość!