(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

E1Gokart

Szukasz miejsca na dobrą zabawę z przyjaciółmi? Odwiedź E1Gokart w Kielcach i pościągajcie się na gokartach na świetnie przystosowanym torze. E1Gokart jest jednym z najdłuższych i najnowocześniejszych torów kartingowych w Polsce. Mieści się na dwóch poziomach i ciągnie się przez halę oraz odkryty zewnętrzny tor, na który można wjechać w sprzyjających warunkach pogodowych. Gokarty to super zabawa i zdrowa rywalizacja. Prowadząc bolid po gładkiej nawierzchni możesz poczuć się jak kierowca Formuły 1, a Twój czas przejazdu będzie zmierzony co do tysięcznej części sekundy! Wyścigowe emocje gwarantowane!
Szukaj po kategorii

E1Gokart w Kielcach

E1 Gokart Kielce to tor gokartowy, gdzie naprawdę można poszaleć. Zawiera w sobie tor, ciągnący się przez halę, ale przy sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość wyjazdu na świeże powietrze. To jeden z najnowszych i najdłuższych torów gokartowych w Polsce.

Tor gokartowy w Kielcach: E1Gokart

Wybierając się na gokarty, możesz w pojedynkę spróbować swoich sił, ale także we dwoje. Podczas rywalizacji adrenalina rośnie podwójnie! Możesz również skorzystać z gokartu podwójnego, który pomieści w sobie dwie osoby dorosłe. Bez przeszkód pokonując tor, możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy.

E1 Gokart - Gokarty Kielce

E1 Gokart posiada w swojej ofercie aż 20 gokartów, w tym wcześniej wspomnianego dwuosobowego. Ciekawym aspektem toru jest coroczny cykl zawodów kartingowych. Odbywa się on już od 2012 roku, podczas których wyłaniany jest zwycięzca.