E1Gokart

Szukasz miejsca na dobrą zabawę z przyjaciółmi? Odwiedź E1Gokart w Kielcach i pościągajcie się na gokartach na świetnie przystosowanym torze. E1Gokart jest jednym z najdłuższych i najnowocześniejszych torów kartingowych w Polsce. Mieści się na dwóch poziomach i ciągnie się przez halę oraz odkryty zewnętrzny tor, na który można wjechać w sprzyjających warunkach pogodowych. Gokarty to super zabawa i zdrowa rywalizacja. Prowadząc bolid po gładkiej nawierzchni możesz poczuć się jak kierowca Formuły 1, a Twój czas przejazdu będzie zmierzony co do tysięcznej części sekundy! Wyścigowe emocje gwarantowane!
Szukaj po kategorii

E1Gokart w Kielcach

E1 Gokart Kielce to tor gokartowy, gdzie naprawdę można poszaleć. Zawiera w sobie tor, ciągnący się przez halę, ale przy sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość wyjazdu na świeże powietrze. To jeden z najnowszych i najdłuższych torów gokartowych w Polsce.

Tor gokartowy w Kielcach: E1Gokart

Wybierając się na gokarty, możesz w pojedynkę spróbować swoich sił, ale także we dwoje. Podczas rywalizacji adrenalina rośnie podwójnie! Możesz również skorzystać z gokartu podwójnego, który pomieści w sobie dwie osoby dorosłe. Bez przeszkód pokonując tor, możesz poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy.

E1 Gokart - Gokarty Kielce

E1 Gokart posiada w swojej ofercie aż 20 gokartów, w tym wcześniej wspomnianego dwuosobowego. Ciekawym aspektem toru jest coroczny cykl zawodów kartingowych. Odbywa się on już od 2012 roku, podczas których wyłaniany jest zwycięzca.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.