(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aloha Park – Wake Park Kraków

Aloha Park - Wake Park Kraków to wyjątkowe miejsce, w którym pokochasz wyjątkowy sport wodny, jakim jest wakeboarding. Ta niezwykła dyscyplina stanowi połączenie surfingu, snowboardu oraz nart wodnych. Uczestnik stoi na specjalnej desce i trzyma się drążka, który z kolei przyczepiony jest do wyciągu lub motorówki. Pozwala sunąć to po tafli wody niczym na snowboardzie, a dodatkowo wykonywać przeróżne ewolucje. Zwłaszcza, że tory do wakeboardingu często są do tego przystosowane i przypominają “wodne skate parki”. W Aloha Park odkryjesz, czym jest ten niezwykły sport wodny, w którym z całą pewnością się zakochasz!
Szukaj po kategorii

Aloha Park, Kraków - wakeboarding w wyjątkowym miejscu

Aloha Park Kraków, znany również jako Wake Park Kraków, to absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym poczujesz wyjątkowy klimat lata. Dzięki dogodnej lokalizacji z łatwością poznasz wyjątkowy sport wodny. Wake Park Kraków to rozbudowana infrastruktura, pozwalająca nie tylko uprawiać sporty wodne, ale także przyjemnie odpoczywać. Na miejscu znajdują się: 2 wyciągi Sesitec System 2.0 z elementami WAKEPRO, sklep z różnym sprzętem do sportów wodnych, wypożyczalnia sprzętu wakeboardowego, desek SUP, kajaków i rowerów wodnych, plaża, plac zabaw dla dzieci, mała gastronomia, strefa relaksu, batut i grill. Jeśli zatem chcesz wybrać się z bliską osobą do Aloha Park Kraków to z całą pewnością nie będziesz się nudzić i miło spędzisz tam czas.

Aloha Park w Krakowie - emocje i dobra zabawa

Sport wodny w wyjątkowym miejscu sprawia mnóstwo radości i wywołuje prawdziwy ogrom emocji. Aloha Park to miejsce zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Kobiet, mężczyzn i dzieci. Ludzi młodszych i ludzi starszych. Każdy odnajdzie swój sposób na relaks i aktywność, w końcu Wake Park Kraków to miejsce, które stworzone zostało po to, by dostarczać rozrywkę każdemu. Pokochaj sporty wodne i wykorzystuj piękną pogodę, by spędzać czas w absolutnie wyjątkowy i niezapomniany sposób.

Aloha Park, Kraków - jak dojechać?

Aloha Park - Wake Park Kraków to miejsce wręcz stworzone do uprawiania sportów wodnych i rozkoszowania się piękną pogodą. Zatem jak dojechać do Aloha Park Kraków?
Można skorzystać z autobusu - przystanek przy parku nosi nazwę Przylasek Rusiecki Kąpielisko. Dojeżdża tu 141 jadące z Pleszowa. Na przystanek Pleszów dojechać można tramwajami i autobusami o numerach: 10, 15, 21, 111, 131, 161, 171, 181, 211, 271. Istnieje też specjalna linia łącząca przystanek Kąpielisko Przylasek Rusiecki z przystankiem Czyżyny Dworzec. Linia ta kursuje tylko w soboty i dni świąteczne w godzinach od około 9:00 do 19:00 co 20 minut.

Miłośnicy wycieczek rowerowych zapewnią sobie ciekawą trasę rowerową, podczas której zobaczą m.in. siedzibę słynnego rodu Branickich, przejadą przez 2 lasy oraz odcinek wzdłuż Wisły. U celu podróży znajdziemy stawiki idealnie nadające się na rodzinne biwakowanie oraz kąpielisko, przy którym znajduje się nasz wakepark. Trasa liczy około 20 kilometrów.

Aloha Park Kraków - miejsce na spełnianie marzeń

Voucher Wyjątkowego Prezentu umożliwiający wakeboarding w Wake Park Kraków to znakomity wybór na prezent – dla bliskich lub dla samego siebie. Świetna zabawa, emocje, adrenalina i mnóstwo śmiechu, a do tego ciekawa aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. WakePark to miejsce, w którym łatwo o spełnianie marzeń. Odkryj, jak łatwo można połączyć sport z dobrą zabawą, a po wakeboardingu rozkoszuj się przyjemnym odpoczynkiem, dzięki mocno rozbudowanej infrastrukturze wypoczynkowo-rozrywkowej.
Aloha Park - Wake Park Kraków to miejsce, które z pewnością Cię zaskoczy!