(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Aerostat

Aerostat dostarcza niezapomnianych wrażeń, oferując loty balonem nad piękną Lubelszczyzną. Odwiedźcie Nałęczów, Kazimierz Dolny lub Lublin i przekonajcie się, jakie niesamowite doświadczenie niesie za sobą ta podniebna przygoda na pokładzie balonowej gondoli. Spoglądając z góry na świat, zauważycie, że wygląda z tego miejsca zupełnie inaczej. Voucher Aerostat na lot balonem to doskonała okazja na podziwianie przyrody z lotu ptaka i spektakularnych widoków.
Szukaj po kategorii

Aerostat (Nałęczów, Kazimierz Dolny, Lublin) - zmień perspektywę i odkryj piękno świata obserwowanego z góry

Aerostat spełnia marzenia pasażerów i zaraża zamiłowaniem do wzbijania się w przestworza jednym z pierwszych statków powietrznych - balonem. Organizator swoją działalność opiera na misji, którą jest promowanie sportu balonowego w Polsce i poza jej granicami. Organizuje imprezy sportowe, a w wymiarze lokalnym - dostarcza niezapomnianych wrażeń poprzez oferowanie lotów balonem nad malowniczą Lubelszczyzną, a konkretnie nad miastami: Nałęczów, Kazimierz Dolny i Lublin. Aerostat powstał dzięki pasjonatowi z krwi i kości, który to przygodę z balonami rozpoczął już w 1985 roku. Od 1994 roku organizuje zawody, fiesty balonowe i pokazy lotnicze, a ponadto jest wielokrotnym medalistą Balonowych Mistrzostw Polski. Był reprezentantem w kadrze narodowej, a dzięki cennemu doświadczeniu otrzymał prestiżową nagrodę „Błękitne Skrzydła” za najwybitniejsze osiągnięcia w lotnictwie polskim oraz promowanie go w kraju i za granicą.

Aerostat w Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym i Lublinie - rozpal swoją wyobraźnię

Lot balonem buduje niezwykle nostalgiczną oraz romantyczną atmosferę. Przekonajcie się o tym sami i poczujcie, jak spokojnie można szybować nad horyzontem, obserwując spektakularne widoki. Aerostat oferuje przeżycie trwające około 1,5h. Sam lot odbywa się balonem Cameron Z180 i trwa godzinę. Loty realizowane są w grupie 6-8 osób w sezonie od kwietnia do listopada - zazwyczaj wcześnie rano lub wieczorami, abyście mogli w pełni cieszyć się pięknymi widokami wschodzącego i zachodzącego słońca. Dzięki filmowaniu zatrzymacie swoje wspomnienia na dłużej i zyskacie pamiątkę na lata. Dodatkowo nie musicie martwić się o transport powrotny, ponieważ po spakowaniu balonu wszyscy uczestnicy zostaną dowiezieni na miejsce spotkania przed startem. Włóżcie zatem wygodne ubranie i wybierzcie się z Aerostat w podniebną podróż życia nad Nałęczowem, Kazimierzem Dolnym lub Lublinem!

Czy wiesz, że…

Słowo Aerostat pochodzi z języka greckiego. Składa się z dwóch członów: "aero" oznaczającego "powietrze" i "statos" oznaczającego "stały" lub "zakotwiczony". Aerostat jest terminem używanym w kontekście lotnictwa i odnosi się do statku latającego, który utrzymuje się w powietrzu dzięki wyporności, np. jak balon. Termin "areostat" jest również stosowany w odniesieniu do statków powietrznych, które są specjalnie zaprojektowane do latania w atmosferze innych planet, w szczególności na Marsie.

Aerostat - Voucher na podróż w przestworza

Hisoria statka powietrznego sięga dawnych czasów, w których to człowiek, marząc o oderwaniu się od ziemi, opierał swoją koncepcję wokół balonu i gorącego powietrza. Lot balonem to brak mechanicznych odgłosów, uniemożliwiających odprężenie, i metalowej ramy, która ogranicza Wasz widok. Unieście się ku niebu i spędźcie godzinę życia na chłonięciu spektakularnych obrazów pięknych miast jakimi są Nałęczów, Kazimierz Dolny oraz Lublin. Aerostat to podarunek, który pasuje na każdą okazję i jest gwarancją satysfakcji. Sprawdzi się również jako pomysł na romantyczną randkę we dwoje. Aerostat - twórzcie wspomnienia przez zapierające dech w piersiach chwile!