(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Szymon Szymański - Wędkarstwo

Jesteś zapalonym wędkarzem i chciałbyś spróbować swoich sił na morzu? A może dopiero planujesz rozpoczęcie swojej przygody z tym sportem? W każdym z tych przypadków wyprawa statkiem w poszukiwaniu łososi z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom. Jeśli jednak lepiej czujesz się w roli obserwatora, a dodatkowo jesteś fanem flory i fauny oraz lubisz przyglądać się zwierzętom w ich naturalnym środowisku, zaproś swoich znajomych na rejs po Zatoce Gdańskiej w poszukiwaniu występujących tam fok. Dziel te chwile z rodziną, lub znajomymi. Podziwiajcie piękno polskiego morza, róbcie zdjęcia i poczujcie ten niesamowity nadmorski klimat.
Szukaj po kategorii

Szymon Szymański - Wędkarstwo: Twoja wyprawa wędkarska

Szymon Szymański - Wędkarstwo to miejsce, w którym możesz skorzystać z rejsu lub wybrać się na wyprawę, podczas której będziesz łowić łososie. Tutaj również możesz podziwiać podczas rejsu foki i otaczającą Cię piękną naturę i uroki Bałtyku z perspektywy Helu lub Gdańska.

Wyprawa wędkarska z Szymon Szymański - Wędkarstwo

Kochasz polskie morze? Podczas wypraw na Bałtyku czujesz się jak ryba w wodzie? Spodobają Ci się nasze rejsy- każdy znajdzie coś dla siebie, od standardowego rejsu po wyprawy wędkarskie z przyjaciółmi pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie masz sprzętu? Bez obaw, zapewniamy go. Kto wie, może dziś zobaczysz foki?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.