JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostańcie Mistrzami Kuchni - Kurs Kulinarny dla Dwojga | Warszawa

Zostańcie Mistrzami Kuchni - Kurs Kulinarny dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

438 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
438 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Eksperymenty kulinarne sprawiają Wam przyjemność? Uwielbiacie wspólnie rozkoszować się nowymi, egzotycznymi smakami potraw? To świetnie. Kurs "Zostańcie Mistrzami Kuchni" powstał z myślą o Was. Jest doskonałą okazją do nabycia nietuzinkowych umiejętności kulinarnych z różnych stron świata. Swój talent możecie szlifować, gotując przysmaki kuchni m.in. karaibskiej, arabskiej czy japońskiej. Wasza miłość do gotowania sięgnie zenitu, gdy wszystkich zaskoczycie niebywałą umiejętnością przyrządzania dań. Dzięki niej zaskarbcie serca swoich bliskich, bo jak brzmi znane wszystkim powiedzenie przez żołądek można trafić do serca! Stańcie się ekspertami w tej dziedzinie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy dla dwóch osób.

Ile czasu trwa realizacja prezentu?

Czas trwania uzależniony jest wyborem konkretnego kursu.

Jakie rodzaje kursów są do wyboru?

Kursy oferowane przez Wykonawcę mają bardzo różnorodną tematykę, a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej www.studiokulinarne.com

Kurs kulinarny sprawdzi się jako:

Prezent dla Rodziców, Prezent dla Pary, Prezent na Święta, Prezent dla Dwojga

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent dla pary? Twoi Rodzice uwielbiają spędzać czas w kuchni i serwować coraz to bardziej wyszukane dania? Jeśli tak, to kurs kulinarny "Zostańcie Mistrzami Kuchni" jest idealnym rozwiązaniem na prezent na Święta. To nie tylko dawka wspaniałej przyjemności i satysfakcji płynącej z gotowania niespotykanych przysmaków, ale również porcja praktycznej wiedzy. Podaruj swoim bliskim moc smacznych emocji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego kursu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy (aktualna lista kursów dostępna na stronie wykonawcy www.studiokulinarne.com). Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt i produkty.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Kamila Smarzewska

Super przygoda! Szkoła gotowania oferuje dużo różnych kuchni przez sushi, burgery, Azję czy Amerykę Południową. Każdy może wybrać coś dla siebie. Polecam!

Wiesław Jurga

Kurs owoce morza prowadził Pan Tomasz S. Jesteśmy pod wrażeniem.Gratulujemy takich pracowników.Przepisy super! Chętnie wykorzystamy je w naszym domu.Przepisy nie są pracochłonne a efekt końcowy znakomity.Mamy nadzieję ,że otrzymamy je od Państwa drogą mailową.Serdeczne pozdrowienia dla całej kadry,a szczególne podziękowania dla Pana S. za fachowość i kulturę osobistą. Joanna i Wiesław J.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.