Zostańcie Mistrzami Kuchni - Kurs Kulinarny dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Zostańcie Mistrzami Kuchni - Kurs Kulinarny dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Eksperymenty kulinarne sprawiają Wam przyjemność? Uwielbiacie wspólnie rozkoszować się nowymi, egzotycznymi smakami potraw? To świetnie. Kurs "Zostańcie Mistrzami Kuchni" powstał z myślą o Was. Jest doskonałą okazją do nabycia nietuzinkowych umiejętności kulinarnych z różnych stron świata. Swój talent możecie szlifować, gotując przysmaki kuchni m.in. karaibskiej, arabskiej czy japońskiej. Wasza miłość do gotowania sięgnie zenitu, gdy wszystkich zaskoczycie niebywałą umiejętnością przyrządzania dań. Dzięki niej zaskarbcie serca swoich bliskich, bo jak brzmi znane wszystkim powiedzenie przez żołądek można trafić do serca! Stańcie się ekspertami w tej dziedzinie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy dla dwóch osób.

Ile czasu trwa realizacja prezentu?

Czas trwania uzależniony jest wyborem konkretnego kursu.

Jakie rodzaje kursów są do wyboru?

Kursy oferowane przez Wykonawcę mają bardzo różnorodną tematykę, a ich pełna lista dostępna jest na stronie internetowej www.studiokulinarne.com

Zostańcie Mistrzami Kuchni - Kurs Kulinarny dla Dwojga | Warszawa jest idealnym rozwiązaniem na prezent na Święta. To nie tylko dawka wspaniałej przyjemności i satysfakcji płynącej z gotowania niespotykanych przysmaków, ale również porcja praktycznej wiedzy. Podaruj swoim bliskim moc smacznych emocji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

W zależności od wybranego kursu.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu z pakietu srebrnego i brązowego z oferty Wykonawcy (aktualna lista kursów dostępna na stronie wykonawcy www.studiokulinarne.com). Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt i produkty.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Kamila Smarzewska

Super przygoda! Szkoła gotowania oferuje dużo różnych kuchni przez sushi, burgery, Azję czy Amerykę Południową. Każdy może wybrać coś dla siebie. Polecam!

Wiesław Jurga

Kurs owoce morza prowadził Pan Tomasz S. Jesteśmy pod wrażeniem.Gratulujemy takich pracowników.Przepisy super! Chętnie wykorzystamy je w naszym domu.Przepisy nie są pracochłonne a efekt końcowy znakomity.Mamy nadzieję ,że otrzymamy je od Państwa drogą mailową.Serdeczne pozdrowienia dla całej kadry,a szczególne podziękowania dla Pana S. za fachowość i kulturę osobistą. Joanna i Wiesław J.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.