JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Kuchni Tajskiej | Warszawa

Kurs Kuchni Tajskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.

269 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
269 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Tajlandia słynie nie tylko ze znanego sportu walki, ale także z miejscowego jedzenia. Chociaż potrawy z tego kraju zyskały w Polsce pewną popularność, wciąż dość rzadko goszczą na naszych stołach. Jeżeli więc chcesz się wyróżnić, umiejętność przygotowywania dań z Tajlandii z pewnością Ci w tym pomoże. Kurs Kuchni Tajskiej umożliwi szybkie opanowanie podstaw tej pozornie prostej kuchni. Podczas części teoretycznej posłuchasz o przyrządzaniu potraw w stylu Kraju Uśmiechu. Później przyjdzie czas na praktykę. Gdy opanujesz już wszystkie umiejętności potrzebne do przygotowania potraw, nic nie będzie stało na przeszkodzie, by zaprosić znajomych na tajski posiłek. Świat kuchni Kraju Uśmiechu czeka na Ciebie!

Prezent zawiera:

  • Część teoretyczną oraz część praktyczną (przygotowanie 4-5 potraw),
  • Materiały szkoleniowe z przepisami,
  • Zaplecze techniczne: sprzęt, produkty, fartuszki, itp.

Interesuje Cię oryginalny podarunek na Święta? Kurs Kuchni Tajskiej to świetny pomysł na prezent. Z pewnością sprawdzi się on jako podarek dla mamy. Inne okazje, na które możesz podarować taki prezent, to Mikołajki, urodziny oraz imieniny. To bardzo praktyczny podarek: umiejętności nabyte na kursie można wykorzystywać codziennie. Jeżeli Twój znajomy często zastanawia się, co robić w weekend, ten prezent pomoże mu znaleźć zajęcie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, itp.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Łukasz

Jednym słowem - byliśmy zachwyceni. Na wysokim poziomie stoją zarówno, różnorodność potraw, jakoś składników, jak i profesjonalizm prowadzącego oraz jego wiedza na temat Tajlandii i kuchni tajskiej. Polecam zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym gotującym.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.