Zjazd Tyrolski 120 M | Łeba

0.0 0 Opinii

Zjazd Tyrolski 120 M | Łeba


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Nie musisz teraz jechać w góry, aby doznać emocji związanych z popularną "tyrolką". Zjazd Tyrolski należy do najszybszych sposobów pokonywania dużych odległości w górach. Lina rozpięta nad przepaścią między szczytami, czy zaczepiona do drzew, karabińczyk, którym wpinasz się w linę i ogromna prędkość towarzysząca przejażdżce. Podwieszony na linie przy pomocy uprzęży i karabińczyka spotkają Cię niesamowite emocje. Wiatr we włosach, malownicze otoczenie, ogromna prędkość i potężna dawka adrenaliny! Po jednej przejażdżce będziesz pragnął kolejnej i kolejnej i kolejnej! Kto raz spróbował zjazdu tyrolskiego ten długo nie zapomni tego przeżycia i będzie chciał je powtórzyć bardzo szybko.

Realizując prezent:

Odbędziesz zjazd na linie o długości 120 metrów.

Przeżyjesz niesamowite emocje i widoki - start ze wzniesienia na wysokości 20 m.n.p.m., przejazd nad torem gokartowym.

 Dużo adrenaliny i wspaniała zabawa. Musisz to przeżyć!

Potrzebny Ci jest niedrogi prezent dla bliskiej osoby? Nie masz pomysłu na podarunek? Podaruj przeżycie! Zjazd Tyrolski to niesamowita zabawa, która z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. To fajny prezent na urodziny, osiemnastkę lub Mikołajki. Nie idź utartymi ścieżkami - podaruj voucher na prezent. To zaskakujące rozwiązanie z pewnością wzbudzi spore emocje - nie tylko jako prezent pod choinkę! Nie wiesz jaki tani prezent kupić? Zamień marzenia na wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Zjazd dla osób o wzroście minimalnym 140 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.