Zabawa w Parku Trampolin | Zabrze

0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Trampolin | Zabrze


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szalona zabawa to Twoje ulubione zajęcie, a energia rozpiera Cię całymi dniami? Wskocz na trampoliny, dzięki którym wzbijesz się pod sufit! Daj się ponieść pozytywnym emocjom i pokaż, na co Cię stać. To miejsce wypełnione uśmiechem i piskami szczęścia, a więc na pewno poczujesz się tam jak w bajce. Frajda z tego przeżycia na długo pozostanie w Twojej pamięci. Zabierz ze sobą dobry humor i wskakuj do Parku Trampolin na super zabawę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do Parku Trampolin dla jednej osoby oraz skarpetki antypoślizgowe.

Czy osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w przeżyciu?
Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z zabawy w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku.

Czy wiesz, że…
Skakanie na trampolinie może być nawet o 68% skuteczniejsze niż np. jogging. To świetna opcja, jeśli chcemy się rozruszać i spalić zbędne kalorie.

Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla dziecka, podarunek dla nastolatki, upominek dla brata.

Szukasz prezentu na Dzień Dziecka, który ucieszy Twoją pociechę? Chcesz zaskoczyć nastolatkę i podarować jej wyjątkowy prezent, którego nigdy nie zapomni? Wyjście do Parku Trampolin to pomysł na prezent, który sprawdzi się dla każdego, również jako upominek dla brata. Spraw radość bliskim i podaruj im Voucher prosto z serca.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Dodatkowe informacje: Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w punkcie JumpWorld lub ze strony internetowej: http://jumpworld.pl.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jump World Zabrze

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.