Zabawa w Parku Trampolin | Zabrze

0.0 0 Opinie

Zabawa w Parku Trampolin | Zabrze


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szalona zabawa to Twoje ulubione zajęcie, a energia rozpiera Cię całymi dniami? Wskocz na trampoliny, dzięki którym wzbijesz się pod sufit! Daj się ponieść pozytywnym emocjom i pokaż, na co Cię stać. To miejsce wypełnione uśmiechem i piskami szczęścia, a więc na pewno poczujesz się tam jak w bajce. Frajda z tego przeżycia na długo pozostanie w Twojej pamięci. Zabierz ze sobą dobry humor i wskakuj do Parku Trampolin na super zabawę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do Parku Trampolin dla jednej osoby oraz skarpetki antypoślizgowe.

Czy osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w przeżyciu?
Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z zabawy w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku.

Czy wiesz, że…
Skakanie na trampolinie może być nawet o 68% skuteczniejsze niż np. jogging. To świetna opcja, jeśli chcemy się rozruszać i spalić zbędne kalorie.

Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla dziecka, podarunek dla nastolatki, upominek dla brata.

Szukasz prezentu na Dzień Dziecka, który ucieszy Twoją pociechę? Chcesz zaskoczyć nastolatkę i podarować jej wyjątkowy prezent, którego nigdy nie zapomni? Wyjście do Parku Trampolin to pomysł na prezent, który sprawdzi się dla każdego, również jako upominek dla brata. Spraw radość bliskim i podaruj im Voucher prosto z serca.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Bilet wstępu dla jednej osoby do strefy trampolin. Dodatkowe informacje: Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w punkcie JumpWorld lub ze strony internetowej: http://jumpworld.pl.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jump World Zabrze

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.