Zabawa w Parku Trampolin | Katowice

0.0 0 Opinie

Zabawa w Parku Trampolin | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

37,00 zł

37,00 zł

O prezencie

Niezależnie, czy jesteś z tych wywijających salta, odbijających się od ścian czy brykających beztrosko — podczas Zabawy w Parku Trampolin na pewno znajdziesz coś dla siebie! Taki park to miejsce wiecznej szczęśliwości — kto bowiem nie chciałby poczuć się tak wolny, radosny i „skoczny”, spędzając czas w olbrzymiej hali wypełnionej trampolinami, w której czeka na nas masa atrakcji! Wsady do kosza po wybiciu z trampoliny? Proszę bardzo! Zwariowane salta do basenu wypełnionego piankami? Ależ owszem! Radość z życia na trampolinach? Jak najbardziej! Wskocz do krainy pełnej emocji!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje godzinną zabawę w Parku Trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe dla jednej osoby. 

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Trampoliny to zabawa dla osób w każdym wieku! Jednakże dzieci od 3 do 13 lat muszą korzystać z obiektu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Od młodzieży w wieku od 14 do 18 lat wymaga się podpisanego przez opiekunów pozwolenia na korzystanie z Parku, dostępnego na stronie internetowej wykonawcy.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazaniami mogą być choroby stawów, kręgosłupa czy osteoporoza. Korzystanie z Parku Trampolin odradza się również kobietom w ciąży.

Zabawa w Parku Trampolin | Katowice sprawdzi się jako idealny pomysł na prezent na dziewczyny, która kocha ruch i nie boi się nowych wyzwań! Podaruj swoim bliskim nieskrępowaną beztroskę, wręczając im odskocznię na trampolinach jako prezent na urodziny, czy prezent na rocznicę. Nie oszukujmy się — taka porcja radości to idealny prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rezerwacje odbywają się wyłącznie telefonicznie. Dzieci w wieku 3-13 możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 r.ż może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w parku lub ze strony internetowej jumpworld.pl. Regulamin dostępny na stronie jumpworld.pl/katowice/regulamin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Katowice

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.