Zabawa w Parku Trampolin | Katowice

0.0 0 Opinie

Zabawa w Parku Trampolin | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

37,00 zł

37,00 zł

O prezencie

Niezależnie, czy jesteś z tych wywijających salta, odbijających się od ścian czy brykających beztrosko — podczas Zabawy w Parku Trampolin na pewno znajdziesz coś dla siebie! Taki park to miejsce wiecznej szczęśliwości — kto bowiem nie chciałby poczuć się tak wolny, radosny i „skoczny”, spędzając czas w olbrzymiej hali wypełnionej trampolinami, w której czeka na nas masa atrakcji! Wsady do kosza po wybiciu z trampoliny? Proszę bardzo! Zwariowane salta do basenu wypełnionego piankami? Ależ owszem! Radość z życia na trampolinach? Jak najbardziej! Wskocz do krainy pełnej emocji!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje godzinną zabawę w Parku Trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe dla jednej osoby. 

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Trampoliny to zabawa dla osób w każdym wieku! Jednakże dzieci od 3 do 13 lat muszą korzystać z obiektu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Od młodzieży w wieku od 14 do 18 lat wymaga się podpisanego przez opiekunów pozwolenia na korzystanie z Parku, dostępnego na stronie internetowej wykonawcy.

Jakie są przeciwwskazania?

Przeciwwskazaniami mogą być choroby stawów, kręgosłupa czy osteoporoza. Korzystanie z Parku Trampolin odradza się również kobietom w ciąży.

Zabawa w Parku Trampolin | Katowice sprawdzi się jako idealny pomysł na prezent na dziewczyny, która kocha ruch i nie boi się nowych wyzwań! Podaruj swoim bliskim nieskrępowaną beztroskę, wręczając im odskocznię na trampolinach jako prezent na urodziny, czy prezent na rocznicę. Nie oszukujmy się — taka porcja radości to idealny prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Rezerwacje odbywają się wyłącznie telefonicznie. Dzieci w wieku 3-13 możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 r.ż może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w parku lub ze strony internetowej jumpworld.pl. Regulamin dostępny na stronie jumpworld.pl/katowice/regulamin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Katowice

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.