Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Szczecin

Tylko u nas
5.0 5 Opinii

Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

30,00 zł

30,00 zł

O prezencie

Jesteś fanem Tarzana i od najmłodszych lat marzysz, aby zostać prawdziwym królem dżungli? A może nie potrafisz usiedzieć spokojnie w jednym miejscu i lubisz odkrywać nowe niesamowite przygody? Spróbuj nietuzinkowej rozrywki jaką jest wspinaczka! Zabawa dla Najmłodszych w Parku Linowym zapewni Ci wiele niezapomnianych przeżyć. Liny, drabinki, mosty, kładki..., a to wszystko kilka metrów nad ziemią. Pokonując kolejne przeszkody poczujesz ogromną satysfakcję. Pod okiem profesjonalnych instruktorów zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, dzięki którym staniesz się absolutnym mistrzem wspinaczki. Podczas pobytu w parku linowym "Tarzania" znajdziesz wiele powodów do radości. Ten dzień na pewno naładuje Cię pozytywną energią. Załóż wygodne ubranie i staw czoła temu wyzwaniu!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki,
  • Opiekę instruktora,
  • Przejście trasy żółtej i przejście trasy zielonej

Szukasz fajnego pomysłu na prezent dla dziecka? Chcesz mu wręczyć nietuzinkowy upominek? Zabawa w parku linowym "Tarzania" to fantastyczny podarek na urodziny dla najmłodszych. Spraw radość bliskiej Ci osobie i podaruj voucher prezentowy. To przeżycie zapewni dużo świetnej zabawy i dostarczy niesamowitą dawkę pozytywnej energii. Ten niebanalny upominek zachwyci każde obdarowane dziecko!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla osoby powyżej 110 cm wzrostu. Trasa żółta znajduje się około 1 m nad ziemią, natomiast trasa zielona około 3 m nad ziemią. Uczestnik wyposażony jest w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Prezent realizowany jest od maja do września.5.0 5 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.