Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Wyprawa na Quadach | Katowice

(0)
Lokalizacja
Katowice
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Eksplozja adrenaliny! Daj się porwać szaleństwu czterech kół. Prezent w sam raz dla mężczyzny lubiącego wyzwania. Będziesz mógł sprawdzić i ulepszyć swoje umiejętności jazdy Quadem w ekstremalnych warunkach.

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Uczestnik musi posiadać minimum 17 lat. Prawo Jazdy zalecane. Wyprawa na quadach Hondy z wyciągarkami, jazda pod okiem Mistrza Polski w 2016 roku Pawła Deżakowskiego.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Lokalizacja

Realizacja:

Hurtownia Adrenaliny

Wszystkie oferty Partnera

Opinie (5)

1

Konrad

Wyprawa quadami z Panem Pawłem była przeprowadzona wzorowo. Gorąco polecam.

Grzegorz

Wykonawca- pełen profesjonalizm, trasa bardzo ciekawa: tereny piaszczyste, las, moczary, łąki . Przejazd zawierał strome zjazdy i podjazdy , brodzenie w wodzie po siedzenie - prawdziwy extrim dla takich amatorów jak ja. Opiekun zapewniał całkowitą opiekę, doradzał i pomagał w nowych sytuacjach których dla amatora było sporo. Trasa na początku łatwa aby oswoić się ze sprzetem , a wraz z czasem coraz trudniejsza technicznie -niesamowita frajda.

Mariusz

Super zabawa dla dużych chłopców,adrenalina,emocje czyli to co lubię.Powiem wam szczerze że nie oczekiwałem takiej przygody.Polecam jak najbardziej,świetny instruktor super maszyny .Po chwili masz wrażenie że te potwory wjadą dosłownie wszędzie :)

Paweł

Jak dla mnie wyprawa quadami to super prezent. Polecam !!!

Krzysztof

Na Quadach w Katowicach w Hurtowni Adrenaliny było super. Nie przypuszczałem ze to taka fajna zabawa. Organizator Paweł bardzo profesjonalnie podchodzi do kazdego klienta, Na pewno jeszcze skorzystam z jego usług. Naprawde Polecam

Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje