Wypoczynek na Pomoście dla Przyjaciół | Szczecin (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Wypoczynek na Pomoście dla Przyjaciół | Szczecin (okolice)


Jezioro Myśliborskie
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

356,00 zł

356,00 zł

O prezencie

Szukacie okazji, by odpocząć w gronie przyjaciół? Potrzebujecie miejsca, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał? Skorzystajcie z Wypoczynku na Pomoście dla Przyjaciół nad Jeziorem Myśliborskim Małym i spędźcie czas nad wodą tak, jak lubicie. Do Waszej dyspozycji będzie 5-osobowa łódka z silnikiem elektrycznym, 3-osobowy ponton oraz pompowana tratwa o wymiarach 2,5 na 2,5 metra. Niezależnie od tego, czy planujecie grilla, wędkowanie, czy też relaksujący odpoczynek - pomost będzie do Waszej wyłącznej dyspozycji. Zrelaksujcie się tak, jak chcecie w pięknej i malowniczej okolicy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem pomostu nad Jeziorem Myśliborskim Małym.

Na ile czasu pomost będzie do naszej dyspozycji?
Voucher obejmuje 6 godzin najmu.

Co otrzymamy w ramach prezentu?
Oprócz samego pomostu, otrzymacie również: 5-osobową łódkę z silnikiem elektrycznym, 3-osobowy ponton oraz pompowaną tratwę o wymiarach 2,5 na 2,5 metra.

Wypoczynek na Pomoście dla Przyjaciół | Jezioro Myśliborskie Małe sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent na 18-urodziny

Szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie wolnego czasu? Uwielbiacie aktywny wypoczynek nad jeziorem? Skorzystajcie z Wypoczynku na Pomoście dla Przyjaciół i… bawcie się tak, jak Wam wygodnie. Idealny prezent na wieczór panieński lub wieczór kawalerski - cisza i spokój zagwarantują prywatność, a piękna okolica pozwala dobrze wypocząć! Będzie to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub imienin, a także świetna okazja, by urządzić grilla z przyjaciółmi w niezwykłym miejscu. Przekonaj się, jak łatwo podarować oryginalny prezent bliskim!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jezioro Myśliborskie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wynajem pomostu pływającego wraz z 5-osobową łódką z silnikiem elektrycznym, 3-osobowy ponton oraz pompowaną tratwę o wymiarach 2,5 na 2,5 metra.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Yachting & Outdoor

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.