Wspólny Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga (15 minut) | Kraków

Nowość
0.0 0 Opinii

Wspólny Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga (15 minut) | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1000,00 zł

1000,00 zł

O prezencie

Podobno emocje smakują lepiej, gdy dzieli się je z bliską osobą. Piękne widoki, emocje i dobra zabawa… podarujcie sobie zastrzyk adrenaliny, wybierając się na Wspólny Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga w Krakowie! Przygoda rozpocznie się od krótkiego szkolenia z zasad bezpieczeństwa, a następnie razem z doświadczonymi pilotami wzbijecie się w powietrze - każdy w swojej maszynie. Wasza przygoda zostanie sfilmowana w jakości HD. Udanej zabawy!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Wspólny Lot Motoparalotnią z Filmowaniem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Loty odbywają się w tym samym czasie, w dwóch osobnych maszynach.

Ile czasu potrwa lot?
Loty potrwają 15 minut.

Jak wygląda przeżycie?
Przeżycie rozpoczyna się od krótkiego szkolenia z zasad bezpieczeństwa, a następnie, razem z wykwalifikowanym pilotem, odbywacie lot motoparalotnią.

Czy przeżycie zostanie sfilmowane?
Tak, lot motoparalotnią zostanie sfilmowany przy użyciu kamery, znajdującej się na pokładzie motoparalotni. Film kręcony jest w jakości HD.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Przeżycie dostępne jest dla osób od 5 roku życia, jednakże w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Kiedy odbywają się loty?
Loty motoparalotnią realizowane są przez cały rok.

Wspólny Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga (15 minut) | Kraków to wyjątkowa powietrzna przygoda, która idealnie sprawdzi się jako prezent dla Krakowianki i Krakowiaka. Voucher na lot motoparalotnią dla dwóch osób to gwarancja emocji i dobrej zabawy oraz łatwy sposób, by spełnić marzenia bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Loty odbywają się w tym samym czasie, w dwóch osobnych maszynach. Przeżycie rozpoczyna się od krótkiego szkolenia z zasad bezpieczeństwa, a następnie, razem z wykwalifikowanym pilotem, odbywacie loty motoparalotnią. Minimalny wiek uczestnika: 5 lat (wymagana obecność opiekuna prawnego na miejscu realizacji). Film w jakości HD kręcony jest przy użyciu kamery, która znajduje się na pokładzie maszyny. Maksymalna waga uczestnika to 110kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motoparalotnia Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.