Warsztaty Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga | Kraków

0.0 0 Opinii

Warsztaty Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,00 zł

349,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie pizzę pod każdą postacią? Chętnie próbujecie nowych wariantów i marzycie, by nauczyć się przyrządzać doskonałą i przepyszną pizzę? Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga w Krakowie! Warsztaty odbywają się w lokalu i są przeznaczone zarówno dla fanów pizzy włoskiej, jak i tych, którzy uwielbiają ją w domowej formie. Warsztaty rozpoczynają się od nauki przygotowywania znakomitego ciasta, czyli podstawy każdej pizzy. Zyskacie wiedzę, dotyczącą m.in. tego jak zrobić ciasto, jak dopasować je do odpowiedniego rodzaju pizzy oraz jak przygotowywać pizzę w Waszym domowym piekarniku. Na zakończenie tego etapu otrzymacie kulki ciasta, które wykorzystacie podczas robienia pizzy w domu. Drugi etap jest nieco bardziej techniczny. Zdobędziecie umiejętności, które pozwolą Wam m.in.: ocenić gotowość ciasta do wypieku, rozkręcić odpowiedni placek, wciągnąć go na łopatę oraz wrzucić i wyjąć pizzę z pieca. W radosnej atmosferze zostaniecie prawdziwymi profesjonalistami, którzy potrafią zrobić doskonałą pizzę w każdych warunkach!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wzięcie udziału w warsztatach z robienia pizzy. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwają warsztaty?
Sama nauka robienia pizzy potrwa około półtorej godziny.

Czego nauczymy się na kursie robienia pizzy?
Warsztaty Robienia Pizzy w Krakowie pozwoli Wam:
- zdobyć wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki i jej prawidłowego wykorzystania,
- uzyskać informacje o prawidłowym używaniu domowego piekarnika i robieniu przepysznej domowej pizzy,
- na samodzielny wypiek 3 pizz przez każdą z osób (łącznie zrobicie 6 pizz). Pizzę można zabrać do domu lub zjeść ją w lokalu (samemu lub z bliskimi).

Co otrzymamy po szkoleniu?
Jeśli podczas robienia pizzy w domu, pojawią się pytania lub wątpliwości, to śmiało możecie kontaktować się z organizatorami poprzez Messengera. Otrzymacie od nich merytoryczne wsparcie.

Czy warsztaty odbywają się w grupach?
Nie, warsztaty mają charakter indywidualny.

Warsztaty Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga | Kraków sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na prezent dla pary? Potrzebujesz czegoś, co jest nie tylko interesujące, ale również praktyczne? Podaruj bliskim Warsztaty Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga w Krakowie i zapewnij im niezwykłe, pizzowe doznania. Voucher na warsztaty robienia pizzy to ciekawy pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet i urocza niespodzianka, doskonale pasująca jako upominek dla żony lub podarunek dla męża. Sprawdzi się również jako pomysł na wspólne spędzenie wolnego czasu w Krakowie oraz sposób na udaną rocznicę ślubu. Warsztaty robienia pizzy to super prezent na każdą okazję. Wybierz oryginalny prezent i zapewnij wspaniałą zabawę swoim bliskim lub… sobie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator przekaże teoretyczną wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki, jej wykorzystania. Uzyskacie informacje o prawidłowym używaniu domowego piekarnika i robieniu domowej pizzy. Po szkoleniu można skontaktować się z organizatorem przez Messenger w celu uzyskania merytorycznego wsparcia. Podczas warsztatów każde z Was samodzielnie wypiecze 3 pizze. Warsztaty odbywają się indywidualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ręce w Mące Pizza&Burger

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.