JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Bydgoszcz

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Bydgoszcz


Bydgoszcz
2 os.

458 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
458 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie spędzać czas razem w kuchni? Wspólne gotowanie Was do siebie zbliża i przynosi mnóstwo radości? A co powiecie na warsztaty z gotowania jednej z ulubionych kuchni? Azjatycka, francuska czy śródziemnomorska? Wybierzcie tą, którą chcecie poznać bliżej! Warsztaty Kulinarne dla Dwojga to prawdziwy raj dla smakoszy! Zagłębicie tam techniki dotąd nieznane oraz nauczycie się przyrządzać potrawy, którymi zaskoczycie wielu znajomych! Nie ma na co czekać, szef kuchni już ostrzy noże!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
To będzie kulinarne szaleństwo! Przygotujcie się na 3-4 godzinny kurs warsztatowy, na którym poznacie kuchnię, którą sami wybierzecie!

Jakie kuchnie są do wyboru?
Wszystko zależy od kursów dostępnych u realizatora. Do wyboru jest między innymi kuchnia azjatycka, francuska i śródziemnomorska.

Co, jeśli nie macie doświadczenia w kuchni, której chcecie się nauczyć?
To żaden problem! Nawet jeśli kuchnia, na którą się zdecydujecie, jest Wam kompletnie obca. Warsztaty kulinarne są dedykowane nie tylko doświadczonym kucharzom, ale również amatorom.

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Bydgoszcz  sprawdzą się jako prezent dla rodziców. Dlaczego? Bo wspólne gotowanie zbliża do siebie i sprawia mnóstwo zabawy! Dodatkowo nauczą się kompletnie nowych potraw, którymi będą mogli zaskoczyć resztę rodziny. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3-4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Warsztaty kulinarne prowadzone są z różnych kuchni świata. Osoba obdarowana ma do wyboru między innymi: kuchnie azjatycką, francuską czy śródziemnomorską. Aktualnie prowadzone kursy znajdują się na stronie wykonawcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.