Ucieczka z Escape Room dla Przyjaciół | Wrocław

1 2 3 4 5 (2)
Wrocław
2-7 os.

231 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubicie stawiać sobie wyzwania? Rozwiązywanie zagadek i odkrywanie ciekawych historii jest tym, co Was kręci? A więc z radością podejmiecie się możliwości odkrycia tajemnicy zamkniętego pokoju. Zdecydujcie, czy będziecie rozstrzygać zagadkę zbrodni z przedwojennego Wrocławia, czy może podejmiecie się psychologicznej potyczki o zachowanie własnej tożsamości. Niezależnie od tego, czy wybierzecie scenariusz „Zdrada w Breslau”, czy „Tożsamość”, staniecie się bohaterami historii, która zmieni Was na zawsze. Pokażcie, że sprostacie temu wyzwaniu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje grę przygodową w  1 z 4 pokoi:  „Zdrada w Breslau”, "Tożsamość", "Klątwa Skarbu Majów" lub "Obłęd" dla grupy przyjaciół. Pokoje posiadają niesamowity klimat oraz pełne są tajemniczych przedmiotów, które mają pomóc w rozwiązaniu zagadki.

Czy Escape Room to jeden pokój?

Niekoniecznie jest to jeden pokój, raczej system pomieszczeń.

Co się dzieje jak osoby obdarowane nie rozwiążą zagadki?

Zostają wypuszczone z pokoju przez obsługę escape room'u.

Ucieczka z Escape Room'u sprawdzi się jako:

prezent dla grup, podarunek dla pary, prezent na święta dla przyjaciół.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla przyjaciół? Podaruj im wyjątkowe przeżycie połączone z fantastyczną przygodą. Ta oferta to także wspaniały prezent na gwiazdkę dla rodziny lub podarunek na 18-tkę dla bliskiej Ci osoby. Escape Room to idealna propozycja dla każdego, niezależnie od tego, czy okazją jest wieczór kawalerski, urodziny, czy inna wyjątkowa okazja. Wręcz swoim bliskim niezwykły voucher prezentowy na niezapomniane przeżycie już dziś!


Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 lub 75 min. (w zależności od wybranego pokoju) 60- 90 min. (w zależności od wybranego pokoju)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje grę przygodową w 1 z 4 pokoi, do wyboru „Zdrada w Breslau” (2-7 os.), "Tożsamość" (2-4 os.), "Klątwa Skarbu Majów" lub "Obłęd" (2-6 os.). Wymagana rezerwacja terminu bezpośrednio na stronie Wykonawcy z zaznaczeniem opcji płatności – „voucher”.Opinie (5)

Maryna

Bardzo mi podoba!!! Było bardzo ciekawie! Najlepszy Escape Room gdzie byłam!!! :)))))

Monika

Świetna możliwość sprawienia radochy znajomemu, który sam do końca nie wie co chciałby dostać na urodziny/imieniny itd.

Adam

Wzorowa organizacja i podejście do klienta. Sama zabawa również oczywiście świetna!

Anna

Wszystko ok! Zabawa przednia.

Aśka

Pakiet wrażeń dla niego wykorzystaliśmy z mężem na Escape Room we Wrocławiu. Nasze genialne odczucia są głównie związane z tym, że wybrany escape room (exit19.pl) to naprawdę świetne miejsce. Wspaniała obsługa, zero problemów (po prostu zarezerwowaliśmy online i przyszliśmy z kuponem, nikt nie marudzil, ze nie taki kupon wydruk czy cokolwiek). Sam escape room w ktorym bylismy po raz pierwszy (wybralismy Tozsamosc) to absolutny strzal w 10!Bylismy megapodekscytowani formą zabawy, genialnie przygotowanym pokojem i tym, ze udalo sie nam wyjsc :) Polecam każdemu. Zabawę realizowaliśmy po angielsku, bo mąż nie mówi po polsku. Można było oczywiście wybrać takze jezyk polski ale takze niemeicki. 60 min minelo jakby to bylo 10 min :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.