(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół Plus | Warszawa

0.0 0 Opinii

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół Plus | Warszawa


Warszawa
2-9 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Zagadki, tajemnica i morderstwa. Przygoda, emocje, dobra zabawa i… mnóstwo strachu. Wybierzcie się na Przygodę w Escape Room dla Przyjaciół w Warszawie i przeżyjcie niesamowite chwile, w wybranym przez Was pokoju. Do dyspozycji macie 350 złotych, które możecie wykorzystać w sposób dowolny. Wybierzcie najciekawszy pokój i oddajcie się pasjonującej rozrywce. Odkryjcie mroczne tajemnice!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Przygodę w Escape Roomie. Przeżycie przeznaczone jest dla maksymalnie dziesięciu osób.

Jaką kwotę mamy do dyspozycji?
W ramach Vouchera otrzymacie 350 zł do wykorzystania w Black Cat Escape Room.

Z jakich pokoi możemy skorzystać?
Przygotowane zostało pięć pokoi:

1. Dom Mordercy (minimalny wiek uczestnika - 13 lat; 2-7 uczestników) - Nowy Jork. 25 letnia Shannan Gilbert znika. Policja jest bezradna, nie ma żadnego tropu. Po roku od wydarzenia, ojciec zaginionej otrzymuje dziwny telefon. Nieznajomy informuje, że Shannan została porwana przez seryjnego mordercę i podaje rzekome miejsce jej uwięzienia. Natychmiast ruszacie we wskazane miejsce. Czy odnajdziecie ją całą i zdrową?

2. Złoto Nazistów (minimalny wiek uczestnika - 12 lat; 2-7 uczestników) - Jesteście poszukiwaczami skarbów, w lesie odkopujecie wejście do niemieckiego bunkra. Jakie tajemnice kryją się w środku?

3. Sex Room (minimalny wiek uczestnika - 15 lat; 2-10 uczestników) - Jesteście pracownikami agencji detektywistycznej. Pracujecie dla klienta, który korzystał został nagrany w dwuznacznej sytuacji. Teraz jest szantażowany. Włamcie się do lokalu, w którym nagrano Waszego klienta i odnajdźcie kompromitujące nagrania!

4. Zbrodnia na Płótnie (minimalny wiek uczestnika - 12 lat; 2-7 uczestników) - Paryż. Markus i Sara to znana para w świecie artystów. On jest wybitnym malarzem, ona to uznana i piękna pisarka. Pewnego dnia znikają. Co się z nimi stało? Udajcie się do pracowni malarskiej Markusa i przeprowadźcie własne śledztwo. Czas działa na Waszą niekorzyść!

5. Powstanie Warszawskie (minimalny wiek uczestnika - 12 lat; 2-8 uczestników) - Pokój nr 1 w Polsce, według rankingu Lockme -
1 sierpnia 1944 roku, Warszawa. Godzina 02:00. Grupa AK-owców właśnie otrzymała ważny rozkaz do wykonania. Jedna ze śródmiejskich kamienic ukrywa niezwykły skarb - radiostację. Trzeba przez nią nadać tajny komunikat, dotyczący zbliżającej się godziny "W". Skierowany jest on do ukrywającej się nieopodal Warszawy grupy cichociemnych. Odnajdźcie lokal konspiracyjny - ten dzień, ta misja... wszystko zależy od Was!
Pokój jest stworzony z ogromną pasją i wyposażony w najnowszą technologię. Fabuła wiąże się z dramatyczną historią miasta. To coś więcej niż pokój zagadek, to podróż, emocje, przygoda i świetna zabawa.
Od poniedziałku do 14:59 w piątek gra odbywa się z udziałem jednego aktora. Od piątku, od godziny 15:00 do niedzieli gra odbywa się z udziałem dwóch aktorów.

W jakim języku może odbyć się zabawa?
Przygoda w Escape Room jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

Przygoda w Escape Room dla Przyjaciół Plus | Warszawa to doskonała rozrywka i ogromne emocje, które świetnie sprawdzą się jako pomysł na osiemnastkę. Wspólne wyjście z przyjaciółmi lub rodziną do pokoju strachu pozwoli przeżyć emocjonującą zabawę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

2-9 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Uczestnicy mają do dyspozycji 350 złotych, do wykorzystania w Black Cat Escape Room. Zabawa może odbywać się w trzech językach: polskim, angielskim oraz rosyjskim.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Black Cat Escape Room

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje