(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń

Tylko u nas
5.0 14 Opinii

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń


Toruń
2-6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,99 zł

279,99 zł

O prezencie

Nie boicie się wyzwań, a praca zespołowa to dla Was chleb powszedni? A więc z radością przyjmiecie wyzwanie wejścia do jednego z tajemniczych pokoi. Sprawdźcie, czy uda Wam się rozwiązać zagadkę i wydostać z zamkniętego pomieszczenia przed upływem czasu. Jeżeli udowodnicie, że potraficie zachować zimną krew i zapewnić sobie zwycięstwo, Wasza odwaga zostanie odpowiednio nagrodzona.

Co obejmuje prezent?

Zabawę w jednym z pokoi zagadek oraz pamiątkę-niespodziankę. 

Jak przebiega realizacja?

Na początku przejdziecie krótki kurs dotyczący zasad zachowania się w pokoju, następnie zostaniecie wprowadzeni do wybranego pokoju, a drzwi zostaną zatrzaśnięte. Zostanie Wam 60 min. na rozwiązanie wszystkich zagadek. 

Co się stanie jeśli nie wydostaniemy się z pokoju w określonym czasie?

W momencie, gdy czas zabawy się skończy, a Wy nie zdążycie rozwiązać wszystkich zagadek Mistrz Gry wypuści Was z pokoju zanim poznacie tajemnice tego miejsca. 

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń to ciekawy prezent dla każdego.Niebanalny prezent powinien gwarantować świetną zabawę jak największej ilości przyjaciół lub członków rodziny. Podarunek w postaci przygody w zamkniętym pokoju, to fantastyczna zabawa dla wszystkich.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2-6 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher można wykorzystać od poniedziałku do niedzieli. Uprawnia do zabawy w jednym z pokoi z aktualnej oferty partnera, zgodnie z limitem osób podanym na stronie wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dom Kłódek

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 14 Opinii

Jakub M.

Escape Room'a z znajomymi to było udane przeżycie dla wszystkich, na pewno polecam skorzystać i spróbować swoich sił w rozwiązywaniu łamigłówek aby wydostać się z pokoju.

Sławek

Super pokój (pokój PRL), miła i fachowa obsługa w Domu Kłódek w Toruniu. Byliśmy w 8 osób, nikt z nas prędzej nie był w takim miejscu ale zabawa była super i chociaż nie było łatwo to było kupę śmiechu i satysfakcja po wyjściu. Polecam

 

Polecam, świetna zabawa

Agata

Byłyśmy w pokoju Eldorado w 2 osoby - dało radę! :D Bardzo fajny, intuicyjny. Na początku były małe problemy, ale obsługa jest czujna i zawsze pomoże jakąś wskazówką :) Chętnie wrócę zobaczyć pozostałe pokoje! Polecam!

Małgorzata i Konrad

Wszystko było fajne i zgodne z opisem. Przeżycia nie zapomniane.

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje