Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń

Tylko u nas
0.0 4 Opinie

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń


Toruń
2-7 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Nie boicie się wyzwań, a praca zespołowa to dla Was chleb powszedni? A więc z radością przyjmiecie wyzwanie wejścia do jednego z tajemniczych pokoi. Sprawdźcie, czy uda Wam się rozwiązać zagadkę i wydostać z zamkniętego pomieszczenia przed upływem czasu. Jeżeli udowodnicie, że potraficie zachować zimną krew i zapewnić sobie zwycięstwo, Wasza odwaga zostanie odpowiednio nagrodzona.

Co obejmuje prezent?

Zabawę w jednym z pokoi zagadek oraz pamiątkę-niespodziankę. 

Jak przebiega realizacja?

Na początku przejdziecie krótki kurs dotyczący zasad zachowania się w pokoju, następnie zostaniecie wprowadzeni do wybranego pokoju, a drzwi zostaną zatrzaśnięte. Zostanie Wam 60 min. na rozwiązanie wszystkich zagadek. 

Co się stanie jeśli nie wydostaniemy się z pokoju w określonym czasie?

W momencie, gdy czas zabawy się skończy, a Wy nie zdążycie rozwiązać wszystkich zagadek Mistrz Gry wypuści Was z pokoju zanim poznacie tajemnice tego miejsca. 

Zabawa w Escape Room dla Przyjaciół | Toruń to ciekawy prezent dla każdego.Niebanalny prezent powinien gwarantować świetną zabawę jak największej ilości przyjaciół lub członków rodziny. Podarunek w postaci przygody w zamkniętym pokoju, to fantastyczna zabawa dla wszystkich.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Voucher można wykorzystać od poniedziałku do niedzieli. Uprawnia do zabawy w jednym z pokoi z aktualnej oferty partnera, zgodnie z limitem osób podanym na stronie wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dom Kłódek

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jakub M.

Escape Room'a z znajomymi to było udane przeżycie dla wszystkich, na pewno polecam skorzystać i spróbować swoich sił w rozwiązywaniu łamigłówek aby wydostać się z pokoju.

Sławek

Super pokój (pokój PRL), miła i fachowa obsługa w Domu Kłódek w Toruniu. Byliśmy w 8 osób, nikt z nas prędzej nie był w takim miejscu ale zabawa była super i chociaż nie było łatwo to było kupę śmiechu i satysfakcja po wyjściu. Polecam

 

Polecam, świetna zabawa

Agata

Byłyśmy w pokoju Eldorado w 2 osoby - dało radę! :D Bardzo fajny, intuicyjny. Na początku były małe problemy, ale obsługa jest czujna i zawsze pomoże jakąś wskazówką :) Chętnie wrócę zobaczyć pozostałe pokoje! Polecam!

Małgorzata i Konrad

Wszystko było fajne i zgodne z opisem. Przeżycia nie zapomniane.

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.