JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Wizyta dla Przyjaciół w Escape Room - Pokój “PostApo: Schron” | Chorzów

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Wizyta dla Przyjaciół w Escape Room - Pokój “PostApo: Schron” | Chorzów


Chorzów
2-6 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Skażony teren wydaje się niezwykle toksyczny. Tobie i Twoim przyjaciołom zagraża ogromne niebezpieczeństwo. Gdy wydaje Wam się, że nic już Was nie uratuje, w ostatniej chwili odnajdujecie schron. Wyobraźcie sobie szczęście, które czujecie i zbliżające się poczucie bezpieczeństwa. To jednak nie koniec przygody. Jednak nie martwcie się — każda kolejna minuta i rozwiązana zagadka to o krok bliżej do osiągnięcia celu. Pracujcie zespołowo, a zostaniecie zwycięzcami.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje możliwość odbycia przygody w Escape Room w pokoju „Schron”, której czas trwania wynosi 90 minut.

Dla ilu osób przeznaczona jest gra?
Gra przeznaczona jest dla grupy liczącej od 2 do 6 graczy.

Jaki jest poziom trudności rozgrywki?
Pokój „Schron” oceniany jest na 4/5 w skali trudności.

Czy wiesz, że…
Escape room to obecnie niezwykle popularna forma rozrywki, a w Polsce znajduje się ponad 1000 pokojów zagadek.

Wizyta dla Przyjaciół w Escape Room - Pokój “Schron” sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, podarunek dla grup, prezent na Dzień Chłopaka.

Chcesz podarować prezent dla znajomych, który będziecie mogli zrealizować razem? A może chcesz wynagrodzić swój zespół i szukasz podarunku dla grup? Wizyta w Escape Room to niesamowite przeżycie dla całego grona przyjaciół. Wybierz prezent na urodziny, który będzie cudownie spędzonym czasem dla każdego z Was. Niech wyjątkowy prezent sprawi Wam radość


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane mają możliwość realizacji prezentu w dowolny dzień tygodnia. Pokój “PostApo: Schron” oceniany jest na 4/5 w skali trudności.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 980
Filtruj Prezenty

Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
1 2 3 4 5
Bartłomiej S.

Od samego początku nie wiedziałem co wybrać, ale jako że wcześniej chodziłem do Escape Roomów uznałem, że będzie to niezła zabawa. Wybierając pokój Horror w Innym Wymiarze czułem dreszczyk emocji co mnie spotka w pokoju i jak to będzie wyglądało. Wybrałem się z moją najwspanialszą kobietą na tej ziemi i przed drzwiami miny nam zbledły, właściwie to nie chcieliśmy iść bo nie za bardzo przepadamy za "horrorami" w realnym życiu, także stres i ból brzucha dawał siwe znaki. Po wejściu do pokoju, serce biło szybciej, a adrenalina wzrosła. Uścisk kobiety na dłoni był mocniejszy niż szczęki rekina, a hasła "nie puszczaj mnie" tylko podjudzały straszną atmosferę. Mimo wszystko pokój genialny, super zagadki, wystrój i klimat nieziemski, także oboje oceniamy pokój i przygodę z Innym Wymiarem na 82682/10. Na pewno wrócimy po więcej, ale tym razem w większej ekipie :) Pozdrawiamy gorąco!!

Kasia P.

W Escape roomie podobało nam się wszystko. Byliśmy pierwszy raz. Czuliśmy się tam naprawdę super zaopiekowani i poinformowani o wszystkim przez Panie tam pracujące. Wyszliśmy bardzo zadowoleni i napewno wrócimy. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecamy.

Oskar Sz.

Zdecydowanie polecam, na miejscu miła obsługa, była możliwość wymiany pokoju na inny, dostosowany do poziomu trudności. Wszyscy uczestnicy zadowoleni, myślę, że nie raz jeszcze odwiedzimy ten escape room.

Karolina B.

Klimat niesamowity, mieliśmy mieszane uczucia na początku a teraz szukamy już następnej takiej atrakcji. gorąco polecam.

Katarzyna

Bardzo fajne miejsce z klimatem na samym wejściu. Pokój ciekawy, z ekstra klimatem post apo, na prawdę super. Kontakt z prowadzącym w razie potrzeby bez żadnych problemów. To mój pierwszy raz w escaperoom, pokój trudny, ale udało się w 4 osoby wyjść jeszcze przed czasem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno wrócimy tam jeszcze do innego pokoju.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.