JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół | Warszawa (okolice)

Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół | Warszawa (okolice)


Piaseczno
4 os.

100 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
100 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Macie w sobie dusze prawdziwych wojowników? Nie straszne Wam żadne wyzwania, a na Waszą ekipę nie ma mocnych? Podczas Treningu w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół będziecie mogli to udowodnić! Odpowiednio się jednak przygotujcie, bo na miejscu czekać będzie na Was nie lada przeprawa, wymagająca wspięcia się na wyżyny swoich możliwości! Drabinki, chwyty, ringi, liny, siatki, opony, rampy... Dacie sobie radę z całym ekstremalnym torem przeszkód? Kto jak nie Wy!

Co obejmuje prezent?

Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikami zajęć.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?

Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?

Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla pracowników, prezent na wieczór kawalerski

Szukasz pomysłu na prezent na urodziny, dzięki któremu obdarowana osoba mogłaby spędzić czas z przyjaciółmi? A może odpowiedni prezent dla pracowników spędza Ci sen z powiek, a chciałbyś odpowiednio podziękować im za ciężką pracą, a być może zintegrować? Trening w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół to idealny prezent dla każdego, kto kocha ruch i nie straszne mu nowe wyzwania! Podaruj bliskim całą tonę radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piaseczno

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować całą zabawę z bezpiecznej odległości.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Park czynny Poniedziałek – Piątek 16:00 – 22:00, Sobota – Niedziela 10:00-16:00LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.