Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół | Warszawa (okolice)

0.0 1 Opinie

Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Macie w sobie dusze prawdziwych wojowników? Nie straszne Wam żadne wyzwania, a na Waszą ekipę nie ma mocnych? Podczas Treningu w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół będziecie mogli to udowodnić! Odpowiednio się jednak przygotujcie, bo na miejscu czekać będzie na Was nie lada przeprawa, wymagająca wspięcia się na wyżyny swoich możliwości! Drabinki, chwyty, ringi, liny, siatki, opony, rampy... Dacie sobie radę z całym ekstremalnym torem przeszkód? Kto jak nie Wy!

Co obejmuje prezent?

Możliwość przejścia odpowiednio przygotowanego toru różnorodnych przeszkód o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, na których będziesz mógł sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności. Park oferuje m.in. ściankę wspinaczkową prostą, skośną, multi ring, liny, rampy, drążki, równoważnie i wiele innych. Doświadczony trener cały czas czuwa nad uczestnikami zajęć.

Czy aby wziąć udział w treningu należy być wysportowanym?

Na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni trenerzy, którzy pomogą Ci opanować technikę ich pokonywania oraz zadbają o bezpieczeństwo i odpowiednie przygotowanie motoryczne.

Gdzie mieści się tor przeszkód?

Tor przeszkód mieści się w pierwszym w Polsce Ninja Parku! Odpowiednio przygotowana, zadaszona hala pełna jest różnorodnych wyzwań dla wszystkich śmiałków.

Trening Ninja w Extreme Warrior Park dla Przyjaciół | Warszawa to świetny pomysł na prezent dla pracowników, jeśli chciałbyś odpowiednio podziękować im za ciężką prace.Integracja i zabawa, to idealny prezent dla każdego, kto kocha ruch i nie straszne mu nowe wyzwania! Podaruj bliskim całą tonę radości!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek to 5 lat. Poniżej 18 r.ż. należy zjawić się z prawnym opiekunem. Zajęcia zawsze rozpoczynają się i kończą o pełnej godzinie. Należy zjawić się 15 min. przed umówioną godziną. Park czynny Poniedziałek – Piątek 16:00 – 22:00, Sobota – Niedziela 10:00-16:00


Sprawdź na mapie


Realizacja

Extreme Warrior Park

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.