Szkolenie Zapoznawcze – Samodzielny Lot Paralotnią | Katowice

0.0 0 Opinii

Szkolenie Zapoznawcze – Samodzielny Lot Paralotnią | Katowice


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Interesują Cię sporty lotnicze? Marzysz o samodzielnym szybowaniu na wysokościach? Wybierz się na niezapomniane przeżycie - Szkolenie Zapoznawcze – Samodzielny Lot Paralotnią w Katowicach i zakochaj się w sportach ekstremalnych! Skorzystaj z wiedzy i rad profesjonalnego instruktora, aby później wykorzystać je w praktyce. Zapoznaj się ze sprzętem, poznaj funkcje wszystkich części paralotni i... pofruń samodzielnie ku niebu, odrywając się od rzeczywistości! Zobacz, jak wygląda świat z perspektywy ptaka, podziwiaj piękno przyrody i spełnij marzenia o niezwykłym przeżyciu! To będzie przygoda życia, która na zawsze zostanie w Twojej pamięci - w końcu samodzielnie leciałeś paralotnią!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w szkoleniu, pozwalającym na samodzielny lot paralotnią. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Szkolenie kończy się samodzielnym lotem paralotnią.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Szkolenie z latania paralotnią potrwa około 4,5h. Samodzielny lot paralotnią trwa około 2 minuty.

Jak podzielone jest szkolenie z lotu paralotnią?
Szkolenie składa się z:
- części teoretycznej: 1h,
- części poglądowej: 1h,
- części praktycznej naziemnej: 2 h
- wykonania 1 samodzielnego lotu.
Szkolenie zapoznawcze prowadzone jest zgodnie z Programem Szkolenia Szkoły Pilotażu Paralotnii ALTUS, Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, zatwierdzonym przez Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego, nr cert.: ULC- CTO-118.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Szkolenie Zapoznawcze - Samodzielny Lot Paralotnią sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla mężczyzny 

Szukasz pomysłu na fajny prezent, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej i nie będzie zalegał na dnie szafy? Wybierz Voucher prezentowy na Szkolenie Zapoznawcze – Samodzielny Lot Paralotnią w Katowicach. To doskonały podarunek dla Taty, Chłopaka, czy koleżanki. Podaruj oryginalny prezent na urodziny, Dzień Ojca, czy na Dzień Mężczyzny. Doskonały pomysł na prezent niespodziankę, dla każdego, niezależnie od wieku.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

ok. 4,5 godziny Sam lot potrwa około 2 minuty

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Max. waga 120 kg. Warunki zdrowotne: brak chorób okładu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem środków odurzających (osoby, co do których stanu trzeźwości nie można stwierdzić, nie będą dopuszczone do lotu). Szkolenie składa się z części teoretycznej 1h, części poglądowej 1h, części praktycznej naziemnej 2 h i wykonania 1 samodzielnego lotu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.