Szkolenie Podstawowe na Paralotni | Katowice

0.0 0 Opinii

Szkolenie Podstawowe na Paralotni | Katowice


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Masz ochotę na totalny odlot? Nie boisz się nowych wyzwań i wysokości? Mamy prezent stworzony specjalnie dla Ciebie! Wybierz się na wyjątkowe Szkolenie Podstawowe na Paralotni w Katowicach. Na kursie prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów będziesz miał okazję zapoznać się z budową paralotni, poznasz funkcje poszczególnych elementów oraz zasady działania, a następnie będziesz miał możliwość wykonania 20 samodzielnych lotów! Oderwij się od codzienności, daj się ponieść przygodzie w przestworzach! Leć i podziwiaj świat z perspektywy lotu ptaka! Poczuj niepowtarzalne emocje, jakie wywoła połączenie adrenaliny z zachwytem otaczającego Cię świata! Daj się ponieść marzeniom, a być może będzie to początek nowej pasji?

Szkolenie składa się z 4 części:

  • Teoretycznej,
  • Poglądowej,
  • Praktycznej naziemnej,
  • Wykonania dwudziestu samodzielnych lotów przez obdarowanego.

Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na prezent dla Sportowca, Taty bądź Dziewczyny? Kogoś, kto interesuje się lotnictwem? Znalazłeś! Podaruj bliskiej Ci osobie ten nietypowy Voucher prezentowy w postaci przeżycia! Możliwość odbycia 20 samodzielnych lotów Paralotnią, to coś, co z pewnością pozostanie na zawsze w pamięci obdarowanego niezależnie, czy będzie to podarunek na 40 urodziny, imieniny, czy Dzień Ojca. Podaruj możliwość spełnienia marzeń z dzieciństwa i ciesz się radością najbliższych. Jeżeli szukasz innych inspiracji prezentowych, zobacz koniecznie nasz katalog super prezentów i sprawdź co przygotowaliśmy na najbliższy sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

Obdarowany odbędzie szkolenie teoretyczne (5 godzin) oraz 20 samodzielnych lotów paralotnią. Sam lot trwa około 1 - 2 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Szkolenie trwa około 6 - 8 dni (z czego 4 - 5 dni lotnych). Max. waga 120 kg. Warunki zdrowotne: brak chorób okładu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem środków odurzających (osoby, co do których stanu trzeźwości nie można stwierdzić, nie będą dopuszczone do lotu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.