JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie Podstawowe na Paralotni | Katowice

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie Podstawowe na Paralotni | Katowice


Katowice
1 os.

1399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1399 zł

Masz ochotę na totalny odlot? Nie boisz się nowych wyzwań i wysokości? Mamy prezent stworzony specjalnie dla Ciebie! Wybierz się na wyjątkowe Szkolenie Podstawowe na Paralotni w Katowicach. Na kursie prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów będziesz miał okazję zapoznać się z budową paralotni, poznasz funkcje poszczególnych elementów oraz zasady działania, a następnie będziesz miał możliwość wykonania 20 samodzielnych lotów! Oderwij się od codzienności, daj się ponieść przygodzie w przestworzach! Leć i podziwiaj świat z perspektywy lotu ptaka! Poczuj niepowtarzalne emocje, jakie wywoła połączenie adrenaliny z zachwytem otaczającego Cię świata! Daj się ponieść marzeniom, a być może będzie to początek nowej pasji?

Szkolenie składa się z 4 części:

  • Teoretycznej,
  • Poglądowej,
  • Praktycznej naziemnej,
  • Wykonania dwudziestu samodzielnych lotów przez obdarowanego.

Szukasz niepowtarzalnego pomysłu na prezent dla Sportowca, Taty bądź Dziewczyny? Kogoś, kto interesuje się lotnictwem? Znalazłeś! Podaruj bliskiej Ci osobie ten nietypowy Voucher prezentowy w postaci przeżycia! Możliwość odbycia 20 samodzielnych lotów Paralotnią, to coś, co z pewnością pozostanie na zawsze w pamięci obdarowanego niezależnie, czy będzie to podarunek na 40 urodziny, imieniny, czy Dzień Ojca. Podaruj możliwość spełnienia marzeń z dzieciństwa i ciesz się radością najbliższych. Jeżeli szukasz innych inspiracji prezentowych, zobacz koniecznie nasz katalog super prezentów i sprawdź co przygotowaliśmy na najbliższy sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

Obdarowany odbędzie szkolenie teoretyczne (5 godzin) oraz 20 samodzielnych lotów paralotnią. Sam lot trwa około 1 - 2 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców). Szkolenie trwa około 6 - 8 dni (z czego 4 - 5 dni lotnych). Max. waga 120 kg. Warunki zdrowotne: brak chorób okładu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem środków odurzających (osoby, co do których stanu trzeźwości nie można stwierdzić, nie będą dopuszczone do lotu).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3029
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.