Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Opole

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Opole


Opole
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

32,00 zł

32,00 zł

O prezencie

Masz dosyć rutyny? Pragniesz spędzić czas w niecodzienny, aktywny sposób? Spraw sobie radość i wybierz Szaloną Zabawę w Parku Trampolin! Czeka na Ciebie wysiłek fizyczny, który sprawi Ci przyjemność dzięki niesamowitej frajdzie jaką daje skakanie między innymi do basenu wypełnionego po brzegi gąbkami. Koniec z nudą i brakiem pomysłu na spędzenie wolnego czasu! Już dziś wyskocz i przekonaj się, że warto łączyć przyjemne z pożytecznym!

Co obejmuje prezent?
Prezent zawiera bilet wstępu na 60 minutową zabawę w Parku Trampolin. Dodatkowo otrzymujesz skarpetki antypoślizgowe, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas poruszania się na terenie Parku.

O czym należy pamiętać, wchodząc do Parku Trampolin?
Przed wejściem do strefy rozrywkowo-sportowej należy wypełnić formularz rejestracyjny oraz pozostawić w szatni swoje rzeczy osobiste – biżuterię, zegarki, telefony. Jest to wymagane ze względów bezpieczeństwa.

Czy osoby niepełnoletnie muszą przyjść z rodzicem lub prawnym opiekunem?
Nie ma takiej potrzeby, jednak osoba poniżej 18 roku życia powinna zabrać ze sobą wypełniony i podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego formularz rejestracyjny.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Opole sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatki, prezent dla kolegi, prezent dla koleżanki

Brak pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Urodziny, imieniny, Dzień Matki zbliżają się nieubłaganie, a Ty wciąż w kropce? Postaw na aktywne przeżycie i wybierz Szaloną Zabawę w Parku Trampolin! To atrakcja dla dużego i małego, młodszego i starszego. Uśmiech pojawi się na twarzy każdej osoby, zarówno przed jak i po atrakcji. Nie daj się pokonać przez brak weny i sprezentuj coś, co pozostanie w pamięci na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Opole

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wejścia na trampoliny są tylko o pełnych godzinach. Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać wypełniony i podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego formularz rejestracyjny.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP ACADEMY Opole

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.