Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Kraków

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Kraków


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz pomysłu na ciekawą aktywność fizyczną? Potrzebujesz idealnego połączenia treningu i zabawy? Zapraszamy na Szaloną Zabawę w Parku Trampolin w Krakowie! Jedyne czego potrzebujesz to dobry humor i... woda (którą ewentualnie możesz kupić na miejscu), bowiem miejsce wyciśnie z Ciebie siódme, a nawet ósme poty! Mnóstwo trampolin, baseny z miękkimi gąbkami, saltolina i kosze do gry (możliwość robienia efektownych wsadów niczym najlepszy gracz NBA) - to wszystko w jednym miejscu. Skorzystaj z wyskokowej zabawy i baw się dobrze!

Co obejmuje przeżycie?
Obdarowany posiada bilet wstępu, który uprawnia go do wejścia do Parku Trampolin. Dostaje również skarpetki antypoślizgowe, które należy założyć, aby móc bezpiecznie wziąć udział w zabawie. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przygoda w parku trampolin?
Zabawa potrwa około 60 minut.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?
Jak najbardziej! Należy jednak pamiętać, że od osób niepełnoletnich wymagane jest orzeczenie podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Czy wiesz, że…
Skakanie na trampolinie jest bezpieczne dla wszystkich, niezależnie od stopnia aktywności fizycznej. Mogą brać w tym udział również osoby z nadwagą oraz delikatnymi kontuzjami.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla taty, prezent dla koleżanki.

Szukasz niezwykłego przeżycia, które sprawdzi się w roli taniego upominku w Krakowie? Potrzebujesz atrakcji, która zadowoli każdego - niezależnie od płci, czy wieku? Szalona Zabawa w Parku Trampolin w Krakowie to niezwykła przygoda, która gwarantuje ogromne emocje. Wybierając voucher do świata trampolin, wybierasz super prezent, relaksujący i pozwalający na niesamowitą zabawę. Park Trampolin i Kraków to idealne połączenie - podaruj koleżance, koledze lub… sobie mnóstwo dobrej zabawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.