Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Katowice

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

55,00 zł

55,00 zł

O prezencie

Ruch, zdrowie i czysta dawka przyjemności! Tak w skrócie można opisać szaloną zabawę na trampolinach. Jesteś wulkanem energii? To doskonale, bo Park Trampolin jest właśnie pełen osób o podobnych preferencjach do Twoich. Możesz przybić z nimi piątkę podczas zabawy w piankowym basenie! W Parku Trampolin każdy znajdzie coś dla siebie. Ćwicz przewroty, fikołki i skacz do góry tak wysoko, aż dotkniesz szczytów ograniczonych mięciutkim podłożem. Spełniaj się zatem, rozwijając swoje umiejętności akrobatyczne pod okiem doświadczonych instruktorów i złap szczęście, które jest na wyciągnięcie ręki!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wejście do Parku Trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe dla jednej osoby.

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa 120 minut.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Katowice sprawdzi się jako prezent urodzinowy. Podaruj swojemu dziecku dawkę niesłychanej radości! A może szukasz idealnego prezentu dla nastolatka? Obdaruj go pozytywną energią, jaka czeka na niego w Parku Trampolin. Wysokich skoków!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

120 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Rezerwacje odbywają się wyłącznie telefonicznie. Dzieci w wieku 3-13 możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 r.ż może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 do 18 lat możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego lub po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w parku lub ze strony internetowej jumpworld.pl. Regulamin dostępny na stronie jumpworld.pl/katowice/regulamin.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Katowice

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.