Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Lublin

0.0 0 Opinii

Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Lublin


Oferta niedostępna
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Cenisz sobie czas w gronie rodziny? To idealna okazja, by spędzić chwile z bliskimi na Szalonej Zabawie w Parku Trampolin. Atrakcja spodoba się każdemu! Swoje miejsce znajdzie tam młodszy, starszy, spokojniejszy i bardziej aktywny. Ubierzcie się wygodnie, spędźcie czas w zupełnie inny sposób, niż w domowym zaciszu i lećcie na niezapomnianą rodzinną przygodę! Porzućcie kapcie, telewizor i skoczcie do świata trampolin!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu dla czterech osób na godzinną zabawę w Parku Trampolin. Otrzymujemy także skarpetki antypoślizgowe, które dbają o nasze bezpieczeństwo podczas zabawy. Dodatkowo każdy uczestnik przed wejściem na trampoliny musi wypełnić specjalne orzeczenie.

Czy istnieje ograniczenie wagowe?
Ustalony limit to 300 kilo, tak więc zero wymówek, wskakujemy!

Czy 60 minut to nie za krótki czas na atrakcje?
Godzina tak intensywnego ruchu wystarczy, abyście poczuli przyjemne zmęczenie i wypili całą butelkę wody! Zdążycie spróbować każdej atrakcji i wskoczyć do basenu z gąbkami na tysiąc różnych sposobów! Przekonajcie się sami!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent dla kolegi, prezent dla koleżanki

Brak pomysłu na rodzinny podarunek z okazji urodzin? Nie załamuj się i wybierz Szaloną Zabawę w Parku Trampolin dla Rodziny! Ten oryginalny prezent sprawi, że uśmiech na twarzy członków rodziny pozostanie na długo. Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a Ty pragniesz zaskoczyć czymś swoją pociechę? Podaruj aktywny czas w świetnej, rodzinnej atmosferze. Bez komputerów, laptopów czy smartfonów!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Lublin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.