Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Łódź

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Łódź


Łódź
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

138,00 zł

138,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu całą rodziną? Chcielibyście wyrwać się z domu i razem zrobić coś absolutnie… szalonego? W takim razie to czas na Szaloną Zabawę w Parku Trampolin dla Rodziny, odbywającą się w Łodzi! Wybierzcie się na 60 minut naprawdę wyskokowej zabawy i zobaczcie, ile emocji można z siebie wydobyć, skacząc niczym kangury! Na miejscu znajduje się wiele różnych atrakcji, które urozmaicają zabawę, co sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie! Jesteście gotowi na ogromną dawkę przyjemności?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Zabawę w Parku Trampolin. Przeżycie przeznaczone jest dla czterech osób (2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 16 roku życia).

Ile czasu potrwa zabawa?
Przeżycie potrwa 60 minut.

Co mamy zapewnione w ramach przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymujecie rozgrzewkę, zabawę w parku trampolin pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz specjalne skarpetki przeznaczone do skakania na trampolinach.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny | Łódź sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent na święta, prezent na Dzień Dziecka

Potrzebujesz ciekawego prezentu dla całej rodziny? Nie wiesz, jaki prezent dla młodych rodziców z dorastającymi dziećmi wybrać? Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Rodziny w Łodzi to niesamowite przeżycie dla dzieci i dorosłych. Voucher do parku trampolin dla czterech osób to ekstra prezent dla bliskich, który pozwoli im na radość i dobrą zabawę. Trampoliny to miejsce, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych, dlatego jest znakomitym pomysłem na prezent z okazji zakończenia szkoły lub pomysłem na spędzenie razem wolnej soboty! Zobacz, jak łatwo wywołać emocje, wybierając emocjonujący i wymarzony prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymacie specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony jest dla czterech osób (2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci do 16 roku życia). Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną godziną w celu przebrania się oraz rejestracji. Realizacje odbywają się o pełnych godzinach.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SALTOS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.