JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób | Zabrze

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób | Zabrze


Zabrze
1-4 os.

260 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
260 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie zabawę i wspólne spędzanie czasu? Poszukujecie coraz to nowych rozrywek, które uatrakcyjnią Wam wolne chwile? Zaszalejcie w Parku Trampolin i dajcie się porwać wyjątkowej zabawie! Pozwólcie, by Wasza wyobraźnia nie dopuściła do żadnych ograniczeń i zatraćcie się pośród śmiechów oraz szaleństwa! Czeka Was moc wrażeń i wiele atrakcji, a to wszystko w Waszym ulubionym towarzystwie! To jak, jesteście gotowi sprawdzić, które z Was wyżej skacze?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwa wejścia (2 bilety) dla 4 osób. Realizacja jednego wejścia to 1 godzina. Dodatkowo skarpetki antypoślizgowe dla każdej osoby.

Czy osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w przeżyciu?
Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z zabawy w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku.

Czy wiesz, że…
Naukowcy z NASA - amerykańskiej agencji ds. lotów kosmicznych - zbadali w 1980 roku wpływ sprężyn trampoliny na ludzkie ciało.Otóż skakanie na trampolinach w ramach treningu jest znacznie bardziej efektywne niż jogging, a dodatkowo zdecydowanie mniej obciąża organizm.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, upominek dla rodzeństwa, podarunek dla męża.

Szukasz prezentu dla łowców wrażeń i dobrej zabawy? Zastanawiasz się, co podarować znajomym, by wspólnie spędzić czas? Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób będzie doskonałym wyborem! Sprawdzi się także jako wyjątkowy upominek dla rodzeństwa, którym dostarczy nie lada śmiechu i zabawy. Voucher będzie również idealnym podarunkiem dla męża, który w głębi serca wciąż ma marzenia dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina x 2 wejścia dla 4 osób

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Bilety wstępu dla czterech osób do strefy trampolin. Prezent obejmuje 2 wejścia po 1 h dla 4 osób. Dodatkowe informacje: Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w punkcie JumpWorld lub ze strony internetowej: http://jumpworld.plLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.