Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób | Zabrze

0.0 0 Opinii

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób | Zabrze


Oferta niedostępna
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiacie zabawę i wspólne spędzanie czasu? Poszukujecie coraz to nowych rozrywek, które uatrakcyjnią Wam wolne chwile? Zaszalejcie w Parku Trampolin i dajcie się porwać wyjątkowej zabawie! Pozwólcie, by Wasza wyobraźnia nie dopuściła do żadnych ograniczeń i zatraćcie się pośród śmiechów oraz szaleństwa! Czeka Was moc wrażeń i wiele atrakcji, a to wszystko w Waszym ulubionym towarzystwie! To jak, jesteście gotowi sprawdzić, które z Was wyżej skacze?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje dwa wejścia (2 bilety) dla 4 osób. Realizacja jednego wejścia to 1 godzina. Dodatkowo skarpetki antypoślizgowe dla każdej osoby.

Czy osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w przeżyciu?
Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z zabawy w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku.

Czy wiesz, że…
Naukowcy z NASA - amerykańskiej agencji ds. lotów kosmicznych - zbadali w 1980 roku wpływ sprężyn trampoliny na ludzkie ciało.Otóż skakanie na trampolinach w ramach treningu jest znacznie bardziej efektywne niż jogging, a dodatkowo zdecydowanie mniej obciąża organizm.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób sprawdzi się jako:
prezent dla znajomych, upominek dla rodzeństwa, podarunek dla męża.

Szukasz prezentu dla łowców wrażeń i dobrej zabawy? Zastanawiasz się, co podarować znajomym, by wspólnie spędzić czas? Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Czterech Osób będzie doskonałym wyborem! Sprawdzi się także jako wyjątkowy upominek dla rodzeństwa, którym dostarczy nie lada śmiechu i zabawy. Voucher będzie również idealnym podarunkiem dla męża, który w głębi serca wciąż ma marzenia dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

1 godzina x 2 wejścia dla 4 osób

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 2 wejścia po 1 h dla 4 osób. Dodatkowe informacje: Dzieci od 3 do 13 lat – możliwe korzystanie w obecności rodzica lub opiekuna prawnego po podpisaniu oświadczenia o akceptacji regulaminu. Z dzieckiem do 6 roku życia może wejść opiekun na jednym bilecie. Młodzież od 14 lat do 18 lat – możliwe korzystanie pod opieką rodzica bądź opiekuna prawnego po podpisaniu przez nich pozwolenia na korzystanie z Parku. Pozwolenia można pobrać w punkcie JumpWorld lub ze strony internetowej: http://jumpworld.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jump World Zabrze

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.