Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Chełm

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Trampolin | Chełm


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wejście do Parku Trampolin, w którym w całości oddasz się zabawie to spełnienie marzeń! Tam nie liczy się sprawność fizyczna, lecz dobra zabawa. Zabierz ze sobą dobry humor i dużo wody, bo to miejsce wyciśnie z Ciebie siódme poty. Trampoliny, baseny z miękkimi gąbkami, saltolina i kosze do gry, a to wszystko w jednym miejscu! Wpadnij w wir skakania i nie trać czasu na odpoczynek. Niech moc i energia będą z Tobą!

Co obejmuje przeżycie?
Obdarowany posiada bilet wstępu, który uprawnia go do wejścia do Parku Trampolin na 60 minut. Dostaje również skarpetki antypoślizgowe, które należy założyć, aby móc bezpiecznie wziąć udział w zabawie. Każdy uczestnik zobowiązany jest do podpisania orzeczenia przed rozpoczęciem zabawy.

Czy dzieci mogą wziąć udział w zabawie?
Jak najbardziej! Należy jednak pamiętać, że od osób niepełnoletnich wymagane jest orzeczenie podpisane przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Czy wiesz, że…
Skakanie na trampolinie jest bezpieczne dla wszystkich, niezależnie od stopnia aktywności fizycznej. Mogą brać w tym udział również osoby z nadwagą oraz delikatnymi kontuzjami.

Szalona Zabawa w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, prezent dla taty, prezent dla koleżanki.

Szukasz prezentu, który rozładuje gromadzącą się energię? A może chcesz podarować prezent na Dzień Ojca, który będzie prawdziwą odskocznią od codzienności? Szalona Zabawa w Parku Trampolin to wyjątkowy pomysł na podarunek, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym. Podaruj aktywność, która pozostawi po sobie niepowtarzalne wspomnienia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Chełm

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.