JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Szalona Zabawa w Parku Linowym | Łeba

Szalona Zabawa w Parku Linowym | Łeba


Łeba
1 os.

45 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
45 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz niecodziennego sposobu na spędzenie czasu? Lubisz uprawiać sport, żyjesz aktywnie? Park linowy to coś dla Ciebie! To najbezpieczniejszy sposób uprawiania sportu zbliżony do alpinizmu. Zanim wyruszysz na podbój górskich grani sprawdź swoje siły na linach! Trasy niebieska i czerwona charakteryzują się średnim poziomem trudności, łączą ze sobą wymagające elementy oraz długie i przyjemne zjazdy, między innymi zjazd tyrolski długości 120 metrów! Przygodę rozpoczniesz na wzniesieniu wysokości dwudziestu metrów. To przeżycie z pewnością zapamiętasz na długo! Załóż wygodne buty i podejmij wyzwanie. Kto wie? Może odkryjesz swoją nową pasję?

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy niebieską i czerwoną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.

Chcesz dać w nagrodę swojemu bliskiemu przyjemne chwile na świeżym powietrzu? Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowite chwile w Parku Linowym! Jeżeli nie wiesz jaki prezent kupić dla dzieci na urodziny lub zastanawiasz się co może usatysfakcjonować osobę lubiąca aktywnie spędzać czas to nie musisz dalej szukać! Wskakuj na liny i rozpocznij zabawę na dużych wysokościach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

do 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Polecany dla młodzieży i dorosłych. Trasy rozmieszczone na wysokości 4-7 metrów nad ziemią. Pakiet łączy trasę techniczną o średnim stopniu trudności z trasą zjazdową (w tym tyrolka 120 m). Niesamowite emocje i widoki - start ze wzniesienia na wysokości 20 m.n.p.m. Trasy odpowiednie dla osób o wzroście minimalnym ok. 140 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.