Szalona Zabawa w Parku Linowym | Łeba

0.0 0 Opinie

Szalona Zabawa w Parku Linowym | Łeba


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz niecodziennego sposobu na spędzenie czasu? Lubisz uprawiać sport, żyjesz aktywnie? Park linowy to coś dla Ciebie! To najbezpieczniejszy sposób uprawiania sportu zbliżony do alpinizmu. Zanim wyruszysz na podbój górskich grani sprawdź swoje siły na linach! Trasy niebieska i czerwona charakteryzują się średnim poziomem trudności, łączą ze sobą wymagające elementy oraz długie i przyjemne zjazdy, między innymi zjazd tyrolski długości 120 metrów! Przygodę rozpoczniesz na wzniesieniu wysokości dwudziestu metrów. To przeżycie z pewnością zapamiętasz na długo! Załóż wygodne buty i podejmij wyzwanie. Kto wie? Może odkryjesz swoją nową pasję?

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy niebieską i czerwoną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.
 
Chcesz dać w nagrodę swojemu bliskiemu przyjemne chwile na świeżym powietrzu? Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowite chwile w Parku Linowym! Jeżeli nie wiesz jaki prezent kupić dla dzieci na urodziny lub zastanawiasz się co może usatysfakcjonować osobę lubiąca aktywnie spędzać czas to nie musisz dalej szukać! Wskakuj na liny i rozpocznij zabawę na dużych wysokościach!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

do 2 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Polecany dla młodzieży i dorosłych. Trasy rozmieszczone na wysokości 4-7 metrów nad ziemią. Pakiet łączy trasę techniczną o średnim stopniu trudności z trasą zjazdową (w tym tyrolka 120 m). Niesamowite emocje i widoki - start ze wzniesienia na wysokości 20 m.n.p.m. Trasy odpowiednie dla osób o wzroście minimalnym ok. 140 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.