Szalona Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Kraków

0.0 0 Opinii

Szalona Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Kraków


Oferta niedostępna
6 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie fajnego pomysłu na spędzenie wolnego popołudnia w Krakowie? Jesteście zgraną grupą przyjaciół, która lubi nowe wyzwania? Zapraszamy na Szaloną Przygodę w Parku Trampolin dla Przyjaciół! Dajcie się ponieść emocjom i ruszajcie na wyskokową zabawę! Salwy śmiechu, radosne piski i krzyki, oznaczające emocje - to wszystko czeka na Was w sali pełnej trampolin, basenów z miękkimi gąbkami, saltolin i koszykarskich koszy. Ruszajcie na niezwykłą zabawę, która pomoże spędzić czas w radosny i aktywny sposób!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do parku trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe. Prezent przeznaczony jest dla sześciu osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 60 minut.

Jakie atrakcje oferuje Park Trampolin?
W Parku Trampolin czeka na Was 46 trampolin rekreacyjnych i sportowych, tradycyjnych oraz skośnych, a także strefa relaksu, w której można odpocząć i napić się kawy.

Czy wiesz, że…
Coraz więcej osób zaczyna chodzić na fitness z użyciem trampolin, a to dlatego, że miękka powierzchnia trampoliny zapewnia amortyzację, dlatego trening nie obciąża stawów w takim stopniu jak podczas zajęć na twardej powierzchni.

Szalona Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, upominek dla znajomych, prezent świąteczny.

Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu w Krakowie dla sześciu osób? Idealna popołudniowa aktywność fizyczna? Szalona Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół to emocjonujące przeżycie, które znakomicie sprawdzi się w roli podarunku dla znajomych lub grupy przyjaciół. Idealne rozwiązanie na Dzień Chłopaka bądź imieniny. Podaruj bliskim super prezent, który gwarantuje emocje! Voucher na wejście do parku trampolin dla znajomych to niedrogi, ale fajny upominek w Krakowie! Wybierz emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

6 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.