JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Przygoda w Parku Linowym | Szczecin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szalona Przygoda w Parku Linowym | Szczecin


Szczecin
1 os.

50 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
50 zł

Marzysz o tym, aby poczuć tę niezwykłą adrenalinę i wolność, które towarzyszyły Ci w dzieciństwie podczas "chodzenia po drzewach"?  A może po prostu uwielbiasz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Przekonaj się czym jest Szalona Przygoda w Parku Linowym! Na początku, podczas szkolenia poznasz tajniki wspinaczki. Podczas kolejnego etapu rozpoczniesz fantastyczną zabawę na linach. Znajdując się parę metrów nad ziemią poczujesz przyjemną dawkę adrenaliny. Staw czoła wyzwaniu i spróbuj dojść do celu. To znakomity test sprawnościowy oraz okazja do świetnej zabawy. Nie masz pomysłu na spędzenie popołudnia? Ubierz wygodny strój, zabierz sportowe obuwie i ruszaj na niezapomnianą przygodę do "Tarzani". Tę chwilę na pewno zapamiętasz na długi czas!

Prezent obejmuje: 

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora,
  • Wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście trasy,
  • Możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu).

Pomysł na prezent to duże wyzwanie? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie? Voucher prezentowy to świetna propozycja dla każdego! Pobyt w parku linowym Tarzania zapewni dużo świetnej zabawy i wiele niezapomnianych przeżyć obdarowanej osobie. Ten niebanalny upominek możesz podarować na każdą okazję. To również świetny prezent dla chłopaka czy dziewczyny. Spraw komuś miłą niespodziankę już dziś! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

Czas trwania może się różnić w zależności od wybranej trasy.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Minimalny wzrost uczestników to 140 cm wzrostu (Trasa Niebieska, Czerwona i Czarna), 160 cm wzrostu (Trasa Tyrolkowa). Od osób poniżej 18 roku życia wymagane jest oświadczenie opiekuna prawnego lub rodzica o wyrażeniu zgody na skorzystanie z atrakcji parku linowego (do pobrania na stronie wykonawcy: http://tarzania.pl/info/oswiadczenie/). Do wyboru 3 trasy, zamontowane na różnej wysokości: niebieska (ok. 6 m nad ziemią), czerwona (8 m nad ziemią) lub czarna (6-9 m nad ziemią, wyższa od trasy czerwonej). Uczestnik wyposażony jest w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Prezent realizowany jest od maja do września. UWAGA: zjazd tyrolką uzależniony jest od warunków atmosferycznych - ostateczną decyzję podejmuje na miejscu instruktor.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.