Szalona Przygoda w Parku Linowym | Szczecin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Szalona Przygoda w Parku Linowym | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

50,00 zł

50,00 zł

O prezencie

Marzysz o tym, aby poczuć tę niezwykłą adrenalinę i wolność, które towarzyszyły Ci w dzieciństwie podczas "chodzenia po drzewach"?  A może po prostu uwielbiasz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Przekonaj się czym jest Szalona Przygoda w Parku Linowym! Na początku, podczas szkolenia poznasz tajniki wspinaczki. Podczas kolejnego etapu rozpoczniesz fantastyczną zabawę na linach. Znajdując się parę metrów nad ziemią poczujesz przyjemną dawkę adrenaliny. Staw czoła wyzwaniu i spróbuj dojść do celu. To znakomity test sprawnościowy oraz okazja do świetnej zabawy. Nie masz pomysłu na spędzenie popołudnia? Ubierz wygodny strój, zabierz sportowe obuwie i ruszaj na niezapomnianą przygodę do "Tarzani". Tę chwilę na pewno zapamiętasz na długi czas!

Prezent obejmuje: 

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora,
  • Wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo,
  • Jednorazowe przejście trasy,
  • Możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu).

Pomysł na prezent to duże wyzwanie? Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie? Voucher prezentowy to świetna propozycja dla każdego! Pobyt w parku linowym Tarzania zapewni dużo świetnej zabawy i wiele niezapomnianych przeżyć obdarowanej osobie. Ten niebanalny upominek możesz podarować na każdą okazję. To również świetny prezent dla chłopaka czy dziewczyny. Spraw komuś miłą niespodziankę już dziś! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

Czas trwania może się różnić w zależności od wybranej trasy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest od maja do września.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla młodzieży i dorosłych: przejście wybraną trasą i możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu). Minimalny wzrost uczestników to 140 cm wzrostu (Trasa Niebieska, Czerwona i Czarna), 160 cm wzrostu (Trasa Tyrolkowa). Od osób poniżej 18 roku życia wymagane jest oświadczenie opiekuna prawnego lub rodzica o wyrażeniu zgody na skorzystanie z atrakcji parku linowego (do pobrania na stronie wykonawcy: http://tarzania.pl/info/oswiadczenie/). Do wyboru 3 trasy, zamontowane na różnej wysokości: niebieska (ok. 6 m nad ziemią), czerwona (8 m nad ziemią) lub czarna (6-9 m nad ziemią, wyższa od trasy czerwonej). Uczestnik wyposażony jest w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Prezent realizowany jest od maja do września. UWAGA: zjazd tyrolką uzależniony jest od warunków atmosferycznych - ostateczną decyzję podejmuje na miejscu instruktor.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.