Rodzinny Lot Widokowy Wilga 2000 (30 minut) | Poznań

1 2 3 4 5 (3)
Poznań (Kobylnica)
1-3 os.

660 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pasjonuje Was niebo? Chcecie spędzić trochę czasu wśród chmur? Teraz macie okazję! Wejdźcie na pokład samolotu Wilga 2000 i lećcie na spotkanie przygodzie! Zobaczcie w jaki sposób działają wszystkie wskaźniki i przyrządy, następnie usiądźcie w fotelach, zapnijcie pasy i wraz z pilotem rozpocznijcie procedurę startową. Chwila emocji przed oderwaniem się od ziemi i już jesteście w przestworzach! Takich emocji nie zapewni Wam żadne inne doświadczenie. Widok ziemi z lotu ptaka, błękit nieba oraz biel chmur zapamiętacie do końca życia! Kto wie, może odkryjecie swoją nową pasję? Wilga 2000 czeka na Was!

Realizując prezent:

  • Przejdziecie krótkie szkolenie z zakresu bezpieczeństwa,
  • Odbędziecie 30 minutowy lot.

Chcesz podarować swoim bliskim ekstremalny prezent, który będą wspominać bardzo długo? Podaruj ukochanym lot widokowy dla 3 osób. Wspaniały pomysł na spędzenie razem cudownych chwil. Idealny podarunek dla rodziców, przyjaciół lub dla własnej rodziny. Podaruj nietuzinkowy prezent, który znaleziony pod choinką ucieszy każdego. Niesamowite przeżycia, których nie da się zapomnieć!

Miejsce realizacji

Poznań (Kobylnica)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 105 kg. Osoby niepełnoletnie potrzebują potwierdzonej notarialnie zgody opiekuna prawnego. Osoby od 2 do 12 roku życia mogą wziąć udział w locie wyłącznie pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.Opinie (3)

Przemysław

Bardzo mi się podobało i według mnie nic nie wymaga zmiany. Było super!

Margareta

Lot widokowy rewelacyjny. Zdecydowanie polecam! Przede wszystkim pilot zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, wszystko wytłumaczył, konkretny i przemiły, opowiadał podczas lotu gdzie jesteśmy, co widzimy. POLECAM!

Łukasz

Polecam wszystkim. Wrażenia rewelacyjne, profesjonalna obsługa. Kontakt z wykonawcą bardzo miły i bez żadnych problemów. Sam lot polecam wszystkim szukającym faktycznie wyjątkowego prezentu.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.